Bezpłatny trening z Judo Tigers!

Jesteś zainteresowany/a bezpłatnym treningiem z Judo Tigers? Jesteśmy dla Ciebie!

Prowadzimy treningi dla:

W skrócie:

Ogólne informacje o rekrutacji znajdziesz tutaj.

Ważne! Treningi odbywają się w dni nauki szkolnej, czyli od początku września do końca czerwca!Podstawowe informacje organizacyjne

Jak odbyć bezpłatny trening z Judo Tigers?

Dziewczynka biegnie podczas treningu judo (KS Judo Tigers)

Bezpłatny trening oferujemy tym, którzy przychodzą do nas na pierwsze zajęcia.

 1. Wybierz lokalizację, która Cię interesuje.
 2. Sprawdź harmonogram dedykowanej Ci grupy (rozwija się po kliknięciu pinezki sekcji na mapie).
 3. Wyślij nam e-mail (klub@judotigers.pl) lub wiadomość na Messenger.
  Napisz gdzie i kiedy przyjdziesz odbyć próbny trening (w jakiej sekcji + dzień i godzina).

Dlaczego warto wysłać nam wiadomość?

Bo Anita Lipnicka śpiewała „wszystko się może zdarzyć” i miała rację. W razie awaryjnych sytuacji poinformujemy Cię, że trening został przeniesiony lub nawet odwołany (np. awaria w szkole).
Poza tym trener będzie mógł Cię oczekiwać.


Co wziąć ze sobą na pierwszy trening?

Niezmienne trio:


Ceny i formularz rekrutacji, czyli co jeśli ci się spodoba?

Istnieją 4 wysokości składek członkowskich na sezon 2024/2025:

Instrukcja rekrutacji (już po treningu próbnym):

 1. Zarejestrujesz się tutaj (tam też znajdziesz wysokość składki członkowskiej na obecny sezon).
 2. Zaakceptujesz deklarację członkowską po zalogowaniu (dane logowania przychodzą na e-mail).
 3. Uiścisz składkę członkowską za pierwszy miesiąc.

To wszystko! Witamy w XXI wieku, kiedy to wszystkie formalności załatwisz z na własnego tapczanu w dowolnej porze dnia i nocy. Informacje o treningach i zaproszeniach na inne sportowo-kulturalne wydarzenia otrzymasz na swój e-mail lub SMS.


Judo dla przedszkolaka

Jak wyglądają treningi judo z przedszkolakami?

Judo to sport walki bardzo często rozpoczynany w wieku przedszkolnym. Nawet autor tego tekstu na matę wszedł po raz pierwszy w wieku 6 lat. Zanim pomyślisz o sztukach walki i Chucku Norrisie…

…spokojnie, to nie tak. Treningi judo przedszkolaków to zabawa dostosowana do ich możliwości, które oczywiście są nieograniczone. Niemniej są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, nauka przewrotów i padów (bezpiecznego kontrolowanego upadku). Czasem nawet „walka”!

O jakiej walce mówimy? O prostych zabawach z przepychaniem partnera (np. siedząc plecami do siebie) lub innych kontaktowych zabawach ruchowych (np. wyciąganie kawałka pasa spod partnera). Przykłady poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez JUDO TIGERS (@judotigers)

<

Standardowo przedszkolaki trenują z nami 30 minut raz w tygodniu. Dużo? Mało? Sprawdźcie sami, w końcu próbny trening jest darmowy. W niektórych sekcjach (Bielany Wrocławskie – Centrum Ślęza) dzieci mają możliwość trenowania nawet 2-3 razy więcej.

A w jakim wieku rozpoczynamy treningi? Standardowo trenujemy z przedszkolakami już od 4 roku życia, ale dopuszczamy też niektórych 3-latków. Najlepiej przyjść, spróbować i porozmawiać z trenerem prowadzącym. Po prostu to kwestia indywidualna.

Jeszcze więcej o treningu dzieci przedszkolnych przeczytasz tutaj.

Opinia o treningach Grupy Przedszkolnej w sekcji Wrocław Złotniki (trener Jakub Strasburger, Szkoła Podstawowa nr 24 we Wrocławiu).
Opinia o treningach Grupy Przedszkolnej w sekcji Wrocław Złotniki (trener Jakub Strasburger, Szkoła Podstawowa nr 24 we Wrocławiu)

Jesteś zdecydowany lub zdecydowana?

Kliknij tutaj, aby przenieść się do instrukcji zapisu na bezpłatny trening.
Kliknij tutaj, aby przenieść się do pełnoprawnego formularza zapisów.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:


Judo dla dzieci i młodzieży szkolnej

Czy może być coś piękniejszego od sportu angażującego dziecko? Zarazem bezpiecznego? W miejscu, gdzie zwracana jest uwaga na indywidualne predyspozycje podopiecznych? Witamy w Judo Tigers.

Jak wyglądają treningi judo dla dzieci i młodzieży szkolnej?

Dzieci i młodzież szkolna standardowo trenuje 45-60 minut 2 razy w tygodniu. Zdarzają się również możliwości dodatkowych treningów (np. sobotnich), w większym międzyklubowym gronie. Przykład treningu judo poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez JUDO TIGERS (@judotigers)

Organizujemy również bezpłatne atrakcje dodatkowe, takie jak weekendowe wyjścia na Ślężę lub pikniki na zakończenie sezonu.

Dzieci szkolne (od 6 do 13 lat) biorą udział w obozach sportowych. Tam 1-2 razy dziennie trenują judo i w międzyczasie uczestniczą w zróżnicowanych atrakcjach (np. lotem tunelem aerodynamicznym, ASG, paintball, przejazdy amfibią, szycie strojów rycerzy Jedi, spływy kajakowe).

Starsza młodzież bierze udział w obozach sportowych m.in. z medalistami igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy (np. Olympic Summer Camp). Takie obozy są bardziej zorientowane na wyczynową samorealizację.

Oczywiście nie zapominamy o zawodach sportowych. Zawodnicy regularnie rywalizują w Super Lidze Judo, a także w zawodach ogólnopolskich dedykowanych dla ich grupy wiekowej (puchary Polski, mistrzostwa Polski).

Jak to wszystko oceniają rodzice zawodników od wewnątrz? Dowiedz się sam(a). Przeczytaj poniższą opinię.

Opinia o Judo Tigers (sekcja w Oleśnicy)
Opinia o Judo Tigers (sekcja trenera Michała Zamęckiego w Oleśnicy)

Jesteś zdecydowany lub zdecydowana?

Kliknij tutaj, aby przenieść się do instrukcji zapisu na bezpłatny trening.
Kliknij tutaj, aby przenieść się do pełnoprawnego formularza zapisów.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:


Judo dla dorosłych

Jakie jest judo dla dorosłych?

Autentyczne. Czujesz, że żyjesz!

Judo nie trenuje się na niby. Jest trudniej, niż Ci się wydaje. Dlatego jest to takie satysfakcjonujące. Satysfakcja z udanego rzutu jest uzależniająca. Zarazem nic tak nie uczy pokory, jak walka z drugim człowiekiem. Dobrze jest czasem zweryfikować swoje ego i wrócić na Ziemię.

Emocjonujące i bezpieczne. Zapewnia to walka!

Sport ma dawać satysfakcję i ogrom emocji. Walka to zapewnia. Judo spośród sportów walki wyróżnia się tym, że zapewnia zarówno walkę (emocje), jak i bezpieczeństwo. Sporty uderzane niekoniecznie.

Ogólnorozwojowe. Nie strzeli ci w plecach!

Po prostu wolniej się zmęczysz. Obojętnie, czy chodząc po górach, czy jadąc na rowerze, czy zjeżdżając na nartach. To jest życie! Pamiętaj, że niezależnie czym się zajmujesz — Twoje ciało zasługuje na ruch!

"Dobre treningi dla dorosłych. Ciekawe i mocne rozgrzewki. Fajne spotkania i wyjazdy poza treningami." opinia z Google Maps o treningach judo w Oleśnicy (Judo Tigers)
Opinia o treningach judo dla dorosłych w Oleśnicy. Koniec z nudnym machaniem rękami na rozgrzewkę!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Zawody dla weteranów i amatorów

Jesteśmy organizatorami zawodów dla weteranów i amatorów judo.

W 2022 roku wraz z Dolnośląskim Związkiem Judo organizowaliśmy Mistrzostwa Regionu Zachodniego.

Mistrzostwa Regionu Zachodniego 2022 – Oleśnica (c) Paweł Chomicki

W listopadzie organizujemy Tiger Cup. Po raz trzeci, ale pierwszy raz dla weteranów i amatorów. Po tych zawodach nie zabraknie imprezy integracyjnej. Sport w tym wieku to styl życia.

Tiger Cup w 2021 roku

W 2022 roku nasz trener Paweł Czaplicki zdobył Mistrzostwo Polski Weteranów.
Zobacz rzut Pawła poniżej.

We wrześniu 2022 roku nasz trener Michał Zamęcki stanął na podium Mistrzostw Świata Weteranów.

Obozy dla weteranów i amatorów

W 2022 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Samurai MeetUp, czyli unikalny camp dla weteranów i amatorów judo. Tutaj przeczytasz pełną relację z tego wydarzenia.

Z informacjami o aktualnej edycji Samurai MeetUp zapoznasz się tutaj.

Jesteś zdecydowany lub zdecydowana?

Kliknij tutaj, aby przenieść się do instrukcji zapisu na bezpłatny trening.
Kliknij tutaj, aby przenieść się do pełnoprawnego formularza zapisów.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:


Dlaczego warto trenować z Judo Tigers?

Niczym Drużyna Pierścienia z LOTR wierzymy w naszą wizję. Wizję, w której judo sprawia, że życie trenujących zmienia się na lepsze. W wielu wymiarach. Czasem nawet refleksja „to był dobry wybór” przychodzi dopiero po latach. Wszyscy czujemy efekty tych dobrych zmian, ale trudno nam je przetłumaczyć na słowa.

Działamy, szerząc wartości, które towarzyszyły nam i ukształtowały nas samych.

Co to oznacza? Słowami trenera Michała: „Sport to nie tylko treningi i zawody, ale też szkoła życia od najmłodszych lat. Uczymy się dyscypliny i konsekwencji w działaniu, ale przede wszystkim szacunku do drugiej osoby”.

W judo ten szacunek jest naturalny i nieprzesadzony. Zaczyna się od ukłonów na rozpoczęcie treningu, trwa podczas bezpośredniej rywalizacji i kończy się „przybiciu piątki” pomiędzy uczestnikami. Nie da się być zawsze najlepszym i nic tak nie uczy pokory jak przegrana. Pokonywanie tych małych przeszkód uczy konsekwencji.

Trening, oprócz czerpania frajdy ze sprawności fizycznej, ma właśnie funkcję wychowawczą.

Priorytetem Judo Tigers jest trening w formie zabawy. Zabawy, której wynikiem są późniejsi mistrzowie (m.in. medaliści mistrzostw Polski). Na profesjonalizację szkolenia sportowego przychodzi odpowiedni czas. 

Rozpoczęcie tej profesjonalizacji zbyt szybko skutkuje często sportowym wypaleniem jeszcze przed wejściem w decydujący okres kariery. Dlaczego to takie ważne? Bo nie każdy klub sportowy ma takie podejście.

Faza poważnej rywalizacji i wielkich sportowych zwycięstw rozpoczyna się odpowiednio po 16. roku życia i po 18 roku życia. W Judo Tigers pozwalamy dzieciom na zabawę. Pozwalamy na zbieranie doświadczeń. Wcześniejsza rywalizacja jest dla dzieci przygodą. Odkrywaniem sportu. Nauką porażki i zwycięstwa. Nabywaniem pewności siebie. Sprawdzeniem, czy sport wyczynowy jest czymś dla nich.

Zespół Judo Tigers

Nasz skład profesjonalistów jest jawny i poznasz go tutaj. Niekoniecznie młodzi, ale niezmiennie ambitni. Dzieci mają przyjemność trenować m.in. pod merytorycznym okiem absolwenta fizjoterapii i trenera personalnego.

Opinie o Judo Tigers

Z opinii o naszej pracy jesteśmy równie dumni, co z postępów naszych podopiecznych.
Chwała tym, którzy podzielili się nią publicznie lub prywatnie!
Ponad 330 opinii 5/5!

Zapoznasz się z nimi tutaj:

 1. Bielany Wrocławskie — trener Maciej Zamęcki (53 opinii ze średnią 5/5).
 2. Karwiany — trener Maciej Zamęcki (7 opinii ze średnią 5/5).
 3. Oleśnica — trener Michał Zamęcki (59 opinii ze średnią 5/5).
 4. Strzelin — trener Michał Cepuch(19 opinii ze średnią 5/5).
 5. Wrocław Gajowice — trener Michał Cepuch (11 opinii ze średnią 5/5).
 6. Wrocław Leśnica — trener Michał Cepuch (12 opinii ze średnią 5/5).
 7. Wrocław Pawłowice — trener Paweł Wituś (18 opinii ze średnią 5/5).
 8. Wrocław Złotniki — trener Jakub Strasburger (18 opinii ze średnią 4,8/5).
 9. Siedziba klubu na Mapach Google (50 opinii ze średnią 4,9/5).
 10. Profil Judo Tigers na Facebooku (89 opinii ze średnią 5/5).

Stan na dzień 16.07.2024.


Kontakt

Masz pytania? Skieruj się tutaj.


Myślisz, że judo może zainteresować Twoich znajomych?
Podziel się tym wpisem. Dzięki!