Pasja miażdży PESEL. Podsumowanie Samurai MeetUp 2022!

Jak było na Samurai MeetUp 2022?

Gdzieś daleko i bardzo wysoko, Gdzie zwykły śmiertelnik nie stąpa tam nogą,

Gdzie spokój, harmonia i natury zew, Gdzie słychać szum drzew i ptaków śpiew.

Właśnie tak!

Przez 3 dni w Europejskim Centrum Budo Dojo Stara Wieś spotkali się ludzie, którzy mają wspólną zajawkę. Coś, co jest creme de la creme ich życia. Ludzie napędzani pasją, dobrą energią i uśmiechem. Z dystansem do rzeczywistości.

ZAPISY NA SAMURAI MEETUP 2023?

Znajdziesz zawsze pod linkiem http://samuraimeetup.pl/.


PODSUMOWANIE SAMURAI MEETUP 2022

PASJA MIAŻDŻY PESEL

Od piątku do niedzieli (18-20.03.2022) podczas trwającego Samurai MeetUp wymienialiśmy się doświadczeniami. Czy możesz sobie wyobrazić lepszy czas niż ten, w którym dzielisz ponad 700 m² tatami z zajawkowiczami, których pasja miażdży PESEL, wszelkie różnice i codzienny pośpiech?

PRAWDZIWA WALKA BEZ ZŁEJ KRWI

Jak celebrować judo lepiej niż w randori? Brak olimpijskiej presji pozwala na walkę bez wygranej za wszelką cenę. Dojrzałość w judo to luz.

UNIKALNA WIEDZA

Gdzie indziej, jak nie pod okiem dwóch olimpijczyków podpatrzeć coś dla siebie? Janusz Wojnarowicz i Przemysław Matyjaszek byli gwiazdami Samurai MeetUp 2022.

Janusz, czyli 6-krotny medalista mistrzostw Europy, 2-krotny olimpijczyk (2008 i 2012), lider światowego rankingu w 2002 roku i wielokrotny mistrz Polski. 198 cm wzrostu i w szczycie swojej kariery ok. 170 kg.

Przemysław, czyli 2-krotny medalista mistrzostw Europy, zdobywca 5. miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, 2-krotny olimpijczyk (2004 i 2008) i wielokrotny mistrz Polski. Największe sukcesy odnosił w kategorii do 100 kg. Jako szkoleniowiec regularnie współpracuje z kadrami narodowymi Polskiego Związku Judo.

CAMP JUDO MASTERS W SPORTOWYM LUKSUSIE

W roku 2022 zawodniczy trud treningowy na Samurai MeetUp zwieńczony był wieczorną sauną, tańcami i dyskusjami otoczeniu pięknej scenerii. Samurai MeetUp wychodzi naprzeciw dojrzałym oczekiwaniom. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że pośród campów judo jest to wydarzenie gwarantujące sportowo-luksusowe warunki.

MIĘDZYNARODOWE OKOLICZNOŚCI

Na Samurai MeetUp 2022, oprócz mastersów z całej Polski, mieliśmy przyjemność gościć również naszych przyjaciół z Czech.

ODNOWA BIOLOGICZNA PODCZAS SAMURAI MEETUP

Uczestnicy Samurai MeetUp przez całą sobotę mogli przyśpieszać swoją regenerację potreningową korzystając z sesji w komorze hiberbarycznej dzięki obecności Natalie Institute.

Zdjęcie Natalie Institute pochodzi z profilu na Facebooku.


CZYM JEST SAMURAI MEETUP?

Samurai MeetUp to camp judo masters. Świetna lokalizacja, olimpijscy profesjonaliści, weekendowy format i luźna atmosfera. Innymi słowy. Bezprecedensowe wydarzenie judo dla weteranów/masters/amatorów.

Ten 3-dniowy camp dla zawodników masters, odbywa się w niepowtarzanym miejscu w Europie, gdzie uczestnicy otoczeni są japońską architekturą. Samurai MeetUp to nie tylko miejsce, to przede wszystkim udział w treningach szkoleniowych, które prowadzą judocy światowej klasy. Samurai MeetUp to oderwanie od codzienności w luźnym sportowym klimacie. Samurai MeetUp to odpowiedź na potrzeby dojrzałego judo, którego przedstawiciele do tej pory pozostawali „na uboczu” sportu wyczynowego.

Europejskie Centrum Budo Dojo Stara Wieś zlokalizowane jest pomiędzy Częstochową a Kielcami. Odległość obiektu od poszczególnych miast wynosi: Bytom 140 km, Gdańsk 432 km, Kraków 130 km, Olsztyn 396 km, Warszawa 184 km, Wrocław 253 km.

Organizatorem Samurai MeetUp jesteśmy my, czyli Klub Sportowy Judo Tigers. Tutaj sprawdzisz nasz skład osobowy. Od 2010 roku uczymy judo na Dolnym Śląsku. Odpowiadamy za tworzenie nowoczesnej Super Ligi Judowidowiskowego Tiger Cup oraz mnóstwa innych wyjazdów/obozów dla naszych podopiecznych. Dążymy do nowoczesnego judo, czyli judo bardziej dopasowanego do oczekiwań trenujących, czego efektem jest m.in. Samurai MeetUp.

Zainteresowanych Samurai MeetUp 2023 zapraszamy tutaj.

🇬🇧 Please sign up here to be informed about Samurai MeetUp 2023. 🇬🇧


AUTOR RELACJI ZDJĘCIOWEJ

Autorem wszystkich zdjęć jest Zbigniew Kowalski, chyba że indywidualnie wskazano inaczej. Dzięki jego wyjątkowej pracy to wydarzenie zostanie z uczestnikami na dłużej!