AKTUALNE OBOZY

Sprawdź, na jakie wyjazdy trwają teraz zapisy

jak się zapisać?

Wystarczy kilka prostych kroków

1

Zaloguj się do panelu rodzica w systemie SportsManago

2

W zakładce obozy wybierz wyjazd, który Cię interesuje

3

Kliknij przycisk "zainteresowany"

4

Wpłać zaliczkę, aby potwierdzić i zarezerwować miejsce na obozie

5

Brawo. Zapisałeś się na obóz! Dalsze instrukcje będą wysyłane na adres e-mail w późniejszym terminie.

Wszystko jasne?

Czas zacząć przygodę!

ZAPISZ DZIECKO

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami:

klub@judotigers.pl, T: 510 510 605

Nasze wyjazdy

Już od 2014 roku z powodzeniem organizujemy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży należących do klubu. W naszej ofercie możecie znaleźć wyjazdy zimowe oraz wakacyjne, krótkie weekendowe integracje blisko natury oraz sportowe wypady na zawody i spotkania z mistrzami judo. Nasze obozy wyróżniają angażujące scenariusze, w które wplatamy zajęcia ruchowe pochłaniające małych uczestników i pozwalają im osiągać postawione cele poprzez świetną zabawę.

co zapewniamy?

Dowiedz się, co wchodzi w skład ceny wyjazdu.

Wykwalifikowana kadra

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na co dzień prowadzą zajęcia judo z członkami klubu, więc są to dla dzieci znajome twarze.

Zakwaterowanie

Korzystamy ze sprawdzonych ośrodków przystosowanych do pobytu dzieci i młodzieży. Wybieramy miejsca łączące możliwość zwiedzania i treningów sportowych.

Transport

Zapewniamy przejazd w obie strony z wyznaczonego miejsca zbiórki. Zawsze podróżujemy sprawnym i skontrolowanym autokarem.

Wyżywienie

Uczestnicy obozu mają zapewnione pełne wyżywienie. Zdrowe posiłki dla młodych sportowców to dla nas podstawa.

Unikatowe scenariusze

Podróże w czasie, kosmiczne wyprawy oraz pojedynki w samo południe? Każdy z naszych wyjazdów posiada unikatowy temat, który angażuje uczestników w zabawę oraz aktywności sportowe.

Kuratorium Oświaty

Nasze obozy spełniają wszystkie wymagane regulacje Kuratorium Oświaty.

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA

Wybierz obóz, który pochłonie Twoje dziecko w 100%

Dziki Zachód, Poligon Wojskowy, a może Ghost Busters? Każdy obóz sportowy w naszym klubie jest wyjątkowy. Do motywu przewodniego dostosowujemy program, niespodzianki i atrakcje.

Wyjazdy tematyczne

Zajęcia ruchowe i treningi judo to w naszym klubie prawdziwa przygoda. Angażujące scenariusze inspirowane ulubionymi bajkami i filmami pozwalają dzieciom podróżować w czasie oraz przenosić się w inny wymiar. Dzięki temu młodzi judocy poprzez zabawę nabywają nowe umiejętności – praktyczne i społeczne.

Treningi sportowe

Wyjazdy Tygrysów to także zwiedzanie znanych zabytków i poznawanie różnych regionów Polski. Wśród zabawy i tematycznych atrakcji mali uczestnicy mają okazję zapoznać się z kulturą i regionalnymi tradycjami.

Poznawanie kultury

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ NA OBÓZ?

Zobacz korzyści dla Twojego dziecka

Dla młodych judoków wyjazd na obóz to atrakcyjna forma wakacji w sportowym stylu, bez zdobyczy najnowszych technologii. To okazja, aby jeszcze lepiej poznać tajniki judo i pogłębić pasje związaną z tą sztuką walki tak, aby zainteresowanie przełożyło się na zaangażowanie oraz systematyczne uprawianie sportu w trakcie roku szkolnego.

Dla starszych zawodników obóz to okazja do intensyfikacji treningów oraz złapania formy sportowej przed kolejnymi zawodami. Wspólne treningi z zawodnikami z kilku sekcji dadzą możliwość sparowania z innymi, niż na co dzień przeciwnikami oraz podpatrzenia techniki pokazywanej przez trenerów z innych klubów.

Dla zawodników, którzy poważniej myślą o swojej karierze sportowej, obozy to szansa na sumienne przepracowanie wakacji i przygotowanie się do kolejnej części sezonu sportowego. Każdy obóz to solidna dawka treningów technicznych oraz czas na poprawę i podniesienie poziomu zdolności motorycznych na wyższy poziom.