Wesprzyj Judo Tigers bez wysiłku! 1,5% OPP!

Składasz PIT za rok 2022?

Przekaż 1,5% i wspieraj rozwój klubu sportowego Twoich dzieci!

Pieniądze z 1,5% podatku są niewielkim dofinansowaniem dodatkowych aktywności dla naszych zawodników i zawodniczek. Od Ciebie zależy jak duże będzie to dofinansowanie w przyszłości!

Przeznaczamy te środki na organizacje dodatkowych treningów i wyjazdów — to działania wprost proporcjonalne do wysokości tych środków.

W 2022 roku z tych pieniędzy opłacaliśmy halę sportową na treningi dodatkowej grupy sportowej (treningi we Wrocławiu w soboty) i najbardziej zaangażowanym dofinansowaliśmy wyjazd na Olympic Winter Camp w Poznaniu (Flavio Canto).

Więcej takich środków to więcej możliwości dofinansowania. Każda złotówka ma znaczenie.

Olympic Winter Camp 2022

A w 2023?

Pieniądze z 1,5% OPP dofinansowują wyjazd naszych zawodników na Champion Judo Camp — Polskie Legendy, gdzie będą szkolić swoje judo pod okiem pięciu polski medalistów igrzysk olimpijskich (Paweł Nastula, Aneta Szczepańska, Janusz Pawłowski, Marian Tałaj, Antoni Zajkowski).

Środki finansowe pozyskane w ten sposób zostały również wykorzystane na dofinansowanie uczestnictwa 15 naszych reprezentantów na Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie (19.03.2023, po 100 zł dopłaty dla każdego uczestnika).

Jak wesprzeć Klub?

Wystarczy wskazać w odpowiedniej rubryce deklaracji podatkowej (jako organizację pożytku publicznego):

§Fundacja Studencka Młodzi Młodym

§KRS:0000270261

§Dopisek: KS JUDO TIGERS 8799

Twoje wsparcie ma znaczenie!