Letni obóz sportowy Pixel Camp (Borne Sulinowo)

Uwaga, rabat! Zawodnikom wyjeżdżającym na dwa obozy (Pixel Camp i Champion Judo Camp) przysługuje zniżka w wysokości 300 zł. Dwa obozy łącznie kosztują 4550 zł (2500 zł + 2050 zł), a osoby uczestniczące w obu płacą 4250 zł (2500 zł + 2050 zł – 300 zł).

Czeka Was wakacyjna przygoda inspirowana popularną grą Minecraft!

Informacje o cenie obozu i ratach płatności: tutaj.

 

DLA KOGO I KIEDY

Nasz 10-dniowy obóz (4-13.08.2024) jest przeznaczony dla dzieci/młodzieży w wieku według roczników urodzenia: 2006-2017.

MIEJSCE SPORTOWEGO WYPOCZYNKU

Pensjonat Ani (Chmielowska Anna), ul. Spacerowa 5, 78-449 Borne Sulinowo, woj. zachodniopomorskie.

ATRAKCJE OBOZU SPORTOWEGO PIXEL CAMP

Według scenariusza:
– ArcheryTag – nauka strzelania z łuku
– Archery Tournament – turniej walki z Mobami (zwierzętami, potworami i NPC)
– Archery Craft – warsztaty z budowy łuków i strzał
– Budowa Własnej Wioski, do której nie prześlizgnie się nawet Enderman!
– Kopalniane Szaleństwo (eksploracja) – wykonamy własne kilofy i poszukamy diamentowych złóż!
– Tryb Przetrwania – aby walczyć, trzeba mieć czym! Stworzymy miecze i nauczymy się walki!
– Farmerzy Łączcie Się – czy cebula rośnie tylko na straganie? Zadbamy o to, aby przeżyć bez stołówki 🙂 (przynajmniej przez godzinę)!

A także:
wycieczka na Tankodrom (poligon dla czołgów i wozów bojowych),
oprowadzanie po parku maszyn wojskowych (samoloty, działa artyleryjskie, wozy bojowe, czołgi),
– zwiedzanie obiektów umocnień wału pomorskiego,
wycieczki na zlot pojazdów militarnych,
spływ kajakowy,
PAINTBALL,
– nieśmiertelna klasyka: ognisko, dyskoteka, kino, kąpiele w jeziorze,
– a oprócz tego, niezmiennie: treningi ulubionego judo (1-2 dziennie, w zależności od pogody i rozkładu dnia)!

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA

7:30 – Pobudka
7:45 – Rozruch (krótkie ćwiczenia na początek dnia, na świeżym powietrzu, głównie w formie zabawowej)
8:15 – Toaleta poranna
8:30 – Śniadanie
9:15 – Telefony do rodziców, porządki w pokojach
10:15 – Zajęcia programowe / Trening na macie (treningi judo są 1-2 razy dziennie)
13:30 – Obiad
14:00 – Wspólne czytanie
14:30 – Zajęcia programowe / Trening na macie
17:00 – Trening
18:30 – Kolacja
19:00 – Zajęcia programowe / Trening na macie
21:00 – Wieczorna toaleta
21:30 – Cisza nocna

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

Każdy z naszych obozów to nie tylko sportowa przygoda, ale też czas ubrany w scenariusz. Te scenariusze pomagają nam w uzyskaniu motywacji dzieci do uczestnictwa w ruchowych i kreatywnych wyzwaniach. Staramy się przygotowywać plan obozu w taki sposób, by dzieciaki miały jak najwięcej własnego wkładu w życie obozowe. Dlatego też większość aktywności opiera się na ich samodzielności. Celem jest budowanie pewności siebie, poczucia sprawczości „Potrafię”, „Zrobiłem to samodzielnie”, „To mój pomysł i moje wykonanie. Wiele z zadań wykonujemy w grupach, co uczy dzieci współdziałania, koordynacji pracy i podziału obowiązków oraz odpowiedzialności za zespół.

Zajęcia programowe to właśnie praca ze scenariuszem obozu (Pixel Camp, inspirowany jedną z najpopularniejszych gier online wśród młodego pokolenia).

TRENINGI JUDO

Treningi judo na obozach to doskonalenie swojej techniki. To możliwość walki z wieloma zawodnikami z innych sekcji i klubów, a także możliwość skorzystania z rad różnych trenerów. Z samej matematyki: 2 treningi judo dziennie przez 7-9 dni to tyle treningów, ile większość zawodników wykonuje w trakcie roku przez 1,5-2 miesiące.

WSPÓLNE CZYTANIE

Czas z książką to czas na wyciszenie i odpoczynek. Jedni znajdują spokój sami ze swoją książką, inni wylegują się na hamaku lub macie i słuchają książki czytanej przez któregoś z trenerów.

CZEGO NIE WOLNO ZABIERAĆ NA OBÓZ?

Ideą naszych obozów sportowych jest czas spędzony z rówieśnikami, bez ekranów. Prawdziwa „stara szkoła”, dlatego uważamy za zbędną:
– wszelką elektronikę (smartwatche, aparaty kamery, konsole itd.);
– telefony komórkowe (dzieci mogą korzystać z telefonów trenerów do kontaktu z rodzicami, codziennie po śniadaniu).

DLACZEGO OBÓZ Z JUDO TIGERS?

1. Jesteśmy oryginalni. Nie chodzimy wydeptanymi ścieżkami. Wystarczy przeczytać powyższe atrakcje. Nikt nie robi tego, jak my.
2. Nasz priorytet to dobre samopoczucie uczestników. Poszanowanie ich czasu, zdania, emocji i prawa do dobrej zabawy. Również zwyczajnie: poszanowanie Waszych pieniędzy.
3. Wybieramy ośrodki oddalone od obleganych kierunków turystycznych. Wybieramy bezpieczeństwo podopiecznych. Z dala od masy ludzi i bazarowych standardów.
4. Każdy obóz jest sportowy, ale to nasze scenariusze wyzwalają u dzieci prawdziwe zaangażowanie. Rekrut Camp, Star Wars, Ninja Camp, Harry Potter, Ghost Busters, Sherlock Camp, Olympic Camp, Robison Crusoe i wiele innych.
5. Potrafimy dopasować udział w grach i zabawach do każdego obozowicza, niezależnie od wieku uczestnika. W końcu niektórzy już pragną być traktowani jak dorośli, chociaż dzieckiem można pozostać i mimo poważnego wieku. 🙂

DOTYCHCZASOWE RELACJE Z OBOZÓW (RÓWNIEŻ WIDEO!)

Rolki (Instagram Reels) z obozu w Bornym Sulinowie z ubiegłego roku:
1. Zapoznanie ze sprzętem wojskowym.
2. Wojskowe testy sprawnościowe na poligonie!
3. Obozowy paintball.
4. Budowa własnego schronienia!
5. Offroadowe manewry!
6. Obozowy trening judo.
7. Spływ kajakowy.
8. Przejazd pojazdów wojskowych.
9. Przejazd amfibią i wozem bojowym.
10. Wojskowe ćwiczenia i musztra.
11. Szaleństwa nad jeziorem.
12. Obozowa scena z bajki.

 

 

Pełna galeria z obozu RECRUT CAMP 2023  znajduje się tutaj.
Pełna galeria z obozu RECRUT CAMP 2022  znajduje się tutaj.

Relacja wideo z obozu RECRUT CAMP 2022:
1. REKRUT CAMP vol. 1 – Borne Sulinowo 2022
2. REKRUT CAMP vol. 2 – Borne Sulinowo 2022
3. REKRUT CAMP vol. 3 – Borne Sulinowo 2022
4. REKRUT CAMP vol. 4 – Borne Sulinowo 2022
5. REKRUT CAMP vol. 5 – Borne Sulinowo 2022
6. REKRUT CAMP vol. 6 – Borne Sulinowo 2022
7. REKRUT CAMP Przysięga wojskowa — Borne Sulinowo 2022

Zdjęcia z wszystkich obozów znajdą Państwo tutaj: https://www.facebook.com/judotigers/photos/

Ogólnie rzecz biorąc, obozy sportowe organizujemy od 2013 roku, chociaż pod jednym szyldem (Judo Tigers) organizujemy je od 2017 roku i tych relacji jest tak wiele, że pozwolimy sobie nie wklejać tutaj wszystkich. 🙂

OPINIE O OBOZACH JUDO TIGERS

  1. „Świetny klub i najlepszy trener 🙂 wszystkie dzieci trenują i są mega zadowolone. Nie wspominając o obozach letnich i zimowych, które są odlotowe 😀Wojciech, opinia z Map Google.
  2. „Zaczęło się od wspaniałej zabawy dla maluchów z fikołkami, berkami, torami przeszkód. Potem coraz więcej „judo w judo”, pierwsze zawody, sportowe przyjaźnie, możliwość sprawdzenia się, prawdziwe sportowe emocje, kibicowanie sobie nawzajem. W międzyczasie obozy inne niż wszystkie, bez telefonów i nudy. Treningi rodzinne, pikniki, wyjazdy rodzinne – z treningami dla dużych i małych. Wszystko tak po prostu, profesjonalnie, ale bez spiny. Judo jest nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy razem lat 4, będziemy i 44. Dziękujemy za obudzenie tej pięknej pasji!” Mag, opinia z Map Google.
  3. Syn trenuje już trzeci rok. Oprócz poprawy kondycji treningi uczą też dyscyplinują dzieciaki. Dodatkowo organizowane są fajne obozy i family camp’y, na które można pojechać wspólnie z dziećmi! Gorąco polecam!” Gosia, opinia z Map Google.
  4. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że mój syn sam wybrał ten klub i chce uczestniczyć w zajęciach oraz obozach itp… Więc uważam, że to jest najlepsza recenzja dla tego klubu i dla ludzi, którzy go prowadzą z pasją.” – Diana, opinia z Facebook.
  5. Pasja, zaangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm, czego potwierdzeniem jest uśmiech Dzieci i to, że chętnie biorą udział w treningach. Do tego pełne atrakcji obozy sportowe. Czego chcieć więcej?Jagoda, opinia z Facebook.
  6. O Judo Tigers można by powiedzieć wiele: że super treningi, świetnie zorganizowane obozy (gdzie dzieci mogą przez chwilę zostać uczniami Jedi czy łowcą duchów, a rodzice mogą być spokojni, że dzieci są pod najlepszą opieką), a na zawodach każde dziecko poczuje się wygranym. Tego wszystkiego nie byłoby jednak gdyby nie ludzie – fantastyczni trenerzy, których zaangażowanie i pasja pozwoliła im stworzyć całą społeczność Judo Tigers – ludzi, którzy nie tylko widują się odbierając dzieci z treningów, ale też z przyjemnością spotykają się na piknikach judo, zawodach i innych imprezach, mając poczucie że są wśród przyjaciół.Agnieszka, opinia z naszej strony internetowej.

 

TRENERZY BĘDĄCY NA OBOZIE

– Michał Zamęcki
– Maciej Zamęcki
– Bartłomiej Zamęcki (kierownik wypoczynku, trener Judo Świdnica i Judo Sobótka)
– Paweł Wituś

Więcej informacji o obecności trenerów wkrótce.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

ZAPISY, CENA I PŁATNOŚĆ

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i…
– w dniu zapisu (do wyczerpania miejsc) – wpłacić zaliczkę (1000 zł).
– do 14 czerwca 2024 – wpłacić drugą ratę (1500 zł).

Pełna cena obozu wynosi 2500 zł. Opcjonalna dopłata do diety indywidualnej (szczegóły tutaj). Płatność odbywa się przez SportsManago (Przelewy24).

UWAGA! RABAT

Uwaga, rabat! Zawodnikom wyjeżdżającym na dwa obozy (Pixel Camp i Champion Judo Camp) przysługuje zniżka w wysokości 300 zł. Dwa obozy łącznie kosztują 4550 zł (2500 zł + 2050 zł), a osoby uczestniczące w obu płacą 4250 zł (2500 zł + 2050 zł – 300 zł).

ZAPISY DLA OSÓB SPOZA KLUBU SPORTOWEGO JUDO TIGERS

Instrukcja dla osób spoza Judo Tigers znajduje się tutaj.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie podczas obozu naturalnie jest w cenie (3 posiłki dziennie).

Dostępne diety indywidualne (za dopłatą 40 zł / osoba / doba hotelowa):
– bezglutenowa
– bez laktozy
– wegetariańska

Dietę proszę zgłosić w Uwagach przy zgłoszeniu w SportsManago lub na klub@judotigers.pl minimum 3 tygodnie przed datą wyjazdu.

POKOJE

Pokoje od 2 do 5-osobowych. Z łazienkami. Dzieci są przydzielanie do pokoi z osobami z grupy, jeśli takich nie będzie to z osobami w podobnym wieku.

TRANSPORT

W cenie obozu transport PKP. Szczegóły wyjazdu prześlemy zapisanym w wiadomości prywatnej.

POWERED BY MOICO