Letni obóz sportowy Brawler Tigers (Kołatka)

Wszyscy Brawlerzy na jednej planszy, przed Wami prawdziwa zadyma! Obóz inspirowany jedną z popularniejszych gier online!

Informacje o cenie obozu i ratach płatności: tutaj.

 

DLA KOGO I KIEDY

Nasz 7-dniowy obóz (22.06-28.06.2024) jest przeznaczony dla dzieci w wieku według roczników urodzenia: 2013-2019.

MIEJSCE SPORTOWEGO WYPOCZYNKU

TEMAR — Kompleks Wypoczynkowy w Kołatce (Kołatka, 66-627 Bobrowice, woj. lubuskie). Strona WWW obiektu: tutaj.

ATRAKCJE OBOZU SPORTOWEGO BRAWLER TIGERS

– Brawler Relay Race – tory przeszkód inspirowane popularną grą online na urządzenia mobilne
– Brawler Ball Soccer – rozgrywki drużynowe w autorskie gry ruchowe
– Brawler Stars Dance-off – kreatywna zabawa w zaprojektowanie choreografii dla wybranych „zadymiarzy” (ang. brawler)

– Brawler Factory – stworzymy niepowtarzalne skiny i postacie, których świat gier online jeszcze nie widział!
– rowery wodne i kajaki!
– nieśmiertelna klasyka: ognisko, dyskoteka i kąpiele w jeziorze
– a oprócz tego, niezmiennie: treningi ulubionego judo (1-2 dziennie, w zależności od pogody i rozkładu dnia)!

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM DNIA

7:30 – Pobudka
7:45 – Rozruch (krótkie ćwiczenia na początek dnia, na świeżym powietrzu, głównie w formie zabawowej)
8:15 – Toaleta poranna
8:30 – Śniadanie
9:15 – Telefony do rodziców, porządki w pokojach
10:15 – Zajęcia programowe / Trening na macie (treningi judo są 1-2 razy dziennie)
13:30 – Obiad
14:00 – Wspólne czytanie
14:30 – Zajęcia programowe / Trening na macie
17:00 – Trening
18:30 – Kolacja
19:00 – Zajęcia programowe / Trening na macie
21:00 – Wieczorna toaleta
21:30 – Cisza nocna

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

Każdy z naszych obozów to nie tylko sportowa przygoda, ale też czas ubrany w scenariusz. Te scenariusze pomagają nam w uzyskaniu motywacji dzieci do uczestnictwa w ruchowych i kreatywnych wyzwaniach. Staramy się przygotowywać plan obozu w taki sposób, by dzieciaki miały jak najwięcej własnego wkładu w życie obozowe. Dlatego też większość aktywności opiera się na ich samodzielności. Celem jest budowanie pewności siebie, poczucia sprawczości „Potrafię”, „Zrobiłem to samodzielnie”, „To mój pomysł i moje wykonanie. Wiele z zadań wykonujemy w grupach, co uczy dzieci współdziałania, koordynacji pracy i podziału obowiązków oraz odpowiedzialności za zespół.

Zajęcia programowe to właśnie praca ze scenariuszem obozu (Brawler Tigers).

TRENINGI JUDO

Treningi judo na obozach to doskonalenie swojej techniki. To możliwość walki z wieloma zawodnikami z innych sekcji i klubów, a także możliwość skorzystania z rad różnych trenerów. Z samej matematyki: 2 treningi judo dziennie przez 7-9 dni to tyle treningów, ile większość zawodników wykonuje w trakcie roku przez 1,5-2 miesiące.

WSPÓLNE CZYTANIE

Czas z książką to czas na wyciszenie i odpoczynek. Jedni znajdują spokój sami ze swoją książką, inni wylegują się na hamaku lub macie i słuchają książki czytanej przez któregoś z trenerów.

CZEGO NIE WOLNO ZABIERAĆ NA OBÓZ?

Ideą naszych obozów sportowych jest czas spędzony z rówieśnikami, bez ekranów. Prawdziwa „stara szkoła”, dlatego uważamy za zbędną:
– wszelką elektronikę (smartwatche, aparaty kamery, konsole itd.);
– telefony komórkowe (dzieci mogą korzystać z telefonów trenerów do kontaktu z rodzicami, codziennie po śniadaniu).

DLACZEGO OBÓZ Z JUDO TIGERS?

1. Jesteśmy oryginalni. Nie chodzimy wydeptanymi ścieżkami. Wystarczy przeczytać powyższe atrakcje. Nikt nie robi tego, jak my.
2. Nasz priorytet to dobre samopoczucie uczestników. Poszanowanie ich czasu, zdania, emocji i prawa do dobrej zabawy. Również zwyczajnie: poszanowanie Waszych pieniędzy.
3. Wybieramy ośrodki oddalone od obleganych kierunków turystycznych. Wybieramy bezpieczeństwo podopiecznych. Z dala od masy ludzi i bazarowych standardów.
4. Każdy obóz jest sportowy, ale to nasze scenariusze wyzwalają u dzieci prawdziwe zaangażowanie. Star Wars, Ninja Camp, Harry Potter, Ghost Busters, Sherlock Camp, Olympic Camp, Robison Crusoe i wiele innych.
5. Potrafimy dopasować udział w grach i zabawach do każdego obozowicza, niezależnie od wieku uczestnika. W końcu niektórzy już pragną być traktowani jak dorośli, chociaż dzieckiem można pozostać i mimo poważnego wieku. 🙂

DOTYCHCZASOWE RELACJE Z OBOZÓW (RÓWNIEŻ WIDEO!)

Rolki (Reels) z jednego z trzech obozów na wakacje 2023 roku (Wyprawa Robinson):
1. Poranny rozruch.
2. Zabawy grupowe na macie.
3. Robinsonowie na rybach.
4. Rada wyspy Robinsona.
5. Salon gier.
6. Rada Wyspy przy ognisku.
7. Plażowanie.
8. Obozowy trening judo.
9. King Bruce Lee, czyli dyskoteka. 🙂
10. Drużynowy tor przeszkód.
11. Park Linowy Adrenalina Park!

Relacja wideo z obozu Wyprawa Robinson (nasz pierwszy obóz letni z 2023 roku): tutaj.

 

 

Pełna galeria z obozu Wyprawa Robinson 2023 (1. obóz letni 2023) znajduje się tutaj.
Pełna galeria z obozu Star Wars Powrót Jedi 2022 (1. obóz letni 2022) znajduje się tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, obozy sportowe organizujemy od 2013 roku, chociaż pod jednym szyldem (Judo Tigers) organizujemy je od 2017 roku i tych relacji jest tak wiele, że pozwolimy sobie nie wklejać tutaj wszystkich. 🙂

OPINIE O OBOZACH JUDO TIGERS

  1. „Świetny klub i najlepszy trener 🙂 wszystkie dzieci trenują i są mega zadowolone. Nie wspominając o obozach letnich i zimowych, które są odlotowe 😀Wojciech, opinia z Map Google.
  2. „Zaczęło się od wspaniałej zabawy dla maluchów z fikołkami, berkami, torami przeszkód. Potem coraz więcej „judo w judo”, pierwsze zawody, sportowe przyjaźnie, możliwość sprawdzenia się, prawdziwe sportowe emocje, kibicowanie sobie nawzajem. W międzyczasie obozy inne niż wszystkie, bez telefonów i nudy. Treningi rodzinne, pikniki, wyjazdy rodzinne – z treningami dla dużych i małych. Wszystko tak po prostu, profesjonalnie, ale bez spiny. Judo jest nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy razem lat 4, będziemy i 44. Dziękujemy za obudzenie tej pięknej pasji!” Mag, opinia z Map Google.
  3. Syn trenuje już trzeci rok. Oprócz poprawy kondycji treningi uczą też dyscyplinują dzieciaki. Dodatkowo organizowane są fajne obozy i family camp’y, na które można pojechać wspólnie z dziećmi! Gorąco polecam!” Gosia, opinia z Map Google.
  4. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że mój syn sam wybrał ten klub i chce uczestniczyć w zajęciach oraz obozach itp… Więc uważam, że to jest najlepsza recenzja dla tego klubu i dla ludzi, którzy go prowadzą z pasją.” – Diana, opinia z Facebook.
  5. Pasja, zaangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm, czego potwierdzeniem jest uśmiech Dzieci i to, że chętnie biorą udział w treningach. Do tego pełne atrakcji obozy sportowe. Czego chcieć więcej?Jagoda, opinia z Facebook.
  6. O Judo Tigers można by powiedzieć wiele: że super treningi, świetnie zorganizowane obozy (gdzie dzieci mogą przez chwilę zostać uczniami Jedi czy łowcą duchów, a rodzice mogą być spokojni, że dzieci są pod najlepszą opieką), a na zawodach każde dziecko poczuje się wygranym. Tego wszystkiego nie byłoby jednak gdyby nie ludzie – fantastyczni trenerzy, których zaangażowanie i pasja pozwoliła im stworzyć całą społeczność Judo Tigers – ludzi, którzy nie tylko widują się odbierając dzieci z treningów, ale też z przyjemnością spotykają się na piknikach judo, zawodach i innych imprezach, mając poczucie że są wśród przyjaciół.Agnieszka, opinia z naszej strony internetowej.

 

TRENERZY BĘDĄCY NA OBOZIE

– Michał Zamęcki
– Maciej Zamęcki
– Bartłomiej Zamęcki (kierownik wypoczynku, trener Judo Świdnica i Judo Sobótka)
– Piotr Nowak
– Paweł Wituś

Więcej informacji o obecności trenerów wkrótce.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

ZAPISY, CENA I PŁATNOŚĆ

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i…
– w dniu zapisu (do wyczerpania miejsc) – wpłacić zaliczkę (700 zł).
– do 1 czerwca 2024 – wpłacić drugą ratę (1500 zł).

Pełna cena obozu wynosi 2200 zł. Opcjonalna dopłata do diety indywidualnej (szczegóły tutaj). Płatność odbywa się przez SportsManago (Przelewy24).

ZAPISY DLA OSÓB SPOZA KLUBU SPORTOWEGO JUDO TIGERS

Instrukcja dla osób spoza Judo Tigers znajduje się tutaj.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie podczas obozu naturalnie jest w cenie (3 posiłki dziennie).

Dostępne diety indywidualne (za dopłatą 45 zł / osoba / doba hotelowa):
– bezglutenowa
– bez laktozy
– wegetariańska

Dietę proszę zgłosić w Uwagach przy zgłoszeniu w SportsManago lub na klub@judotigers.pl minimum 3 tygodnie przed datą wyjazdu.

POKOJE

Najprawdopodobniej (ponieważ mają zostać oddane do użytku na początku czerwca) dzieci będą zakwaterowane w pokojach w domkach 6-osobowych z klimatyzacją i 1 łazienką. Dzieci są przydzielanie do pokoi z osobami z grupy, jeśli takich nie będzie to z osobami w podobnym wieku.

Opiekunowie nie śpią w domkach z dziećmi.

TRANSPORT

W cenie obozu transport autokarem. Szczegóły wyjazdu prześlemy zapisanym w wiadomości prywatnej.

 

POWERED BY MOICO