Champion Judo Camp (Władysławowo)

Uwaga, rabat! Zawodnikom wyjeżdżającym na dwa obozy (Pixel Camp i Champion Judo Camp) przysługuje zniżka w wysokości 300 zł. Dwa obozy łącznie kosztują 4550 zł (2500 zł + 2050 zł), a osoby uczestniczące w obu płacą 4250 zł (2500 zł + 2050 zł – 300 zł). Porównanie odnosi się do najniższych cen obozów.

Spotkaj się z gwiazdą światowego judo! Tym razem z Saeid Mollaei (kat. -81 kg) – wicemistrzem olimpijskim Tokio 2020 i mistrzem świata z 2018 roku!

Ten zawodnik najpierw reprezentował Iran (złoty i brązowy medal mistrzostw świata), później Mongolię (wicemistrzostwo olimpijskie), a obecnie Azerbejdżan (wicemistrzostwo prestiżowego turnieju World Masters).

Informacje o cenie obozu i ratach płatności: tutaj.

DLA KOGO I KIEDY

8-dniowy obóz (20-27.08.2024) jest przeznaczony dla młodzieży z rocznika 2006-2012. Jest to obóz dla powołanych zawodników i zawodniczek (zaakceptowanych przez trenerów sekcji) o odpowiednim poziomie zaangażowania i umiejętności.

MIEJSCE SPORTOWEGO WYPOCZYNKU

Władysławowo. Więcej informacji wkrótce (wymaga to potwierdzenia u głównego organizatora i nie jest to możliwe bez wstępnego zgłoszenia).

ATRAKCJE OBOZU SPORTOWEGO CHAMPION JUDO CAMP

Champion Judo Camp to:

– 8 dni campu z gwiazdą wydarzenia
– spotkanie z gwiazdą wydarzenia
– 1000 m2 tatami na sali
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie
– uczestnictwo w atrakcjach (według strony głównego organizatora)

Treningi odbywają się w Centralnym Ośrodku Sportu — Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie (dzielnica Władysławowa).

Niewątpliwą atrakcją podczas wyjazdu będzie bliskość Morza Bałtyckiego.

O GOŚCIU SPECJALNYM

Saeid Mollaei – judoka reprezentujący w swojej historii Iran, Mongolię i Azerbejdżan. Wicemistrz olimpijski Tokio 2020, mistrz świata z 2018 roku, brązowy medalista mistrzostw świata z 2017 roku oraz wicemistrz prestiżowego turnieju World Masters z 2022 roku!

Za Sport TVP:

Historia Irańczyka ze zmianą paszportów zaczęła się rok po zdobyciu złotego medalu dla Iranu na mistrzostwach świata, także na mistrzostwach globu. Mollaei był wówczas nakłaniany przez sportowe władze Iranu do przegrania pojedynku, aby uniknąć walki z Izraelczykiem Sagi Mukim. Do starcia z judoką z Izraela nie doszło, bo Irańczyk przegrał w półfinale rywalizując fair play z Belgiem Matthiasem Case.

Niemniej postawa Mollaei’ego, który nie dał się przekonać oficjelom do poddania wcześniejszych walk, by nie wpaść na Izraelczyka (zdobył ostatecznie złoto) w Iranie została odebrana jako zdrada. Judoka obawiając się o swoje życie nie wrócił do Iranu i poleciał prosto z Japonii do Niemiec, gdzie wystąpił o azyl. Skandal z nakłanianiem Mollaei’ego przez władze Iranu do rezygnacji z walki w MŚ ujrzał światło dzienne, a Międzynarodowa Federacja Judo zawiesiła irański związek na cztery lata.

 

 

DLACZEGO WARTO?

 1. Takie obozy pozwalają poznać wyczynowe judo. Udowadniają, że wielkie gwiazdy sportu to ludzie tacy sami jak my i dopóki nie zmierzymy się z wyzwaniem, nigdy nie poznamy granic swojego sportowego potencjału.
 2. To okazja do podszkolenia swojej techniki w praktyce i zweryfikowania jej w randori (walkach szkoleniowych) z zawodnikami z szerszego grona, spoza swojego klubu sportowego.
 3. To przekonanie się jak małe szczegóły decydują o zwycięstwie na poziomie olimpijskim (patrz: gość specjalny).
 4. Ten wyjazd może stać się początkiem pięknej przygody sportu wyczynowego, która jest totalnie nieprzewidywalna, a przez to tak fascynująca i uzależniająca.
 5. Niezależnie od tego, czy sport wyczynowy okaże się przeznaczoną drogą lub nie, to podsumowanie tego wyjazdu będzie jedno: było warto!

 

DOTYCHCZASOWE RELACJE CHAMPION JUDO CAMP (DAWNIEJ OLYMPIC JUDO CAMP)

Rolki (Instagram Reels) z Champion Judo Camp 2023:
1. Relacja z treningów z Richard Trautmann.
2. Radość Morza Bałtyckiego. 🙂

 

Podsumowanie obozu Olympic Judo Camp 2022  znajduje się tutaj.
Podsumowanie obozu Olympic Judo Camp 2021  znajduje się tutaj.
Podsumowanie obozu Olympic Judo Camp 2020  znajduje się tutaj.

OPINIE O OBOZACH JUDO TIGERS

 1. „Świetny klub i najlepszy trener 🙂 wszystkie dzieci trenują i są mega zadowolone. Nie wspominając o obozach letnich i zimowych, które są odlotowe 😀Wojciech, opinia z Map Google.
 2. „Zaczęło się od wspaniałej zabawy dla maluchów z fikołkami, berkami, torami przeszkód. Potem coraz więcej „judo w judo”, pierwsze zawody, sportowe przyjaźnie, możliwość sprawdzenia się, prawdziwe sportowe emocje, kibicowanie sobie nawzajem. W międzyczasie obozy inne niż wszystkie, bez telefonów i nudy. Treningi rodzinne, pikniki, wyjazdy rodzinne – z treningami dla dużych i małych. Wszystko tak po prostu, profesjonalnie, ale bez spiny. Judo jest nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy razem lat 4, będziemy i 44. Dziękujemy za obudzenie tej pięknej pasji!” Mag, opinia z Map Google.
 3. Syn trenuje już trzeci rok. Oprócz poprawy kondycji treningi uczą też dyscyplinują dzieciaki. Dodatkowo organizowane są fajne obozy i family camp’y, na które można pojechać wspólnie z dziećmi! Gorąco polecam!” Gosia, opinia z Map Google.
 4. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że mój syn sam wybrał ten klub i chce uczestniczyć w zajęciach oraz obozach itp… Więc uważam, że to jest najlepsza recenzja dla tego klubu i dla ludzi, którzy go prowadzą z pasją.” – Diana, opinia z Facebook.
 5. Pasja, zaangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm, czego potwierdzeniem jest uśmiech Dzieci i to, że chętnie biorą udział w treningach. Do tego pełne atrakcji obozy sportowe. Czego chcieć więcej?Jagoda, opinia z Facebook.
 6. O Judo Tigers można by powiedzieć wiele: że super treningi, świetnie zorganizowane obozy (gdzie dzieci mogą przez chwilę zostać uczniami Jedi czy łowcą duchów, a rodzice mogą być spokojni, że dzieci są pod najlepszą opieką), a na zawodach każde dziecko poczuje się wygranym. Tego wszystkiego nie byłoby jednak gdyby nie ludzie – fantastyczni trenerzy, których zaangażowanie i pasja pozwoliła im stworzyć całą społeczność Judo Tigers – ludzi, którzy nie tylko widują się odbierając dzieci z treningów, ale też z przyjemnością spotykają się na piknikach judo, zawodach i innych imprezach, mając poczucie że są wśród przyjaciół.Agnieszka, opinia z naszej strony internetowej.

 

TRENER BĘDĄCY NA OBOZIE

– Michał Zamęcki (kierownik wypoczynku)
– Michał Cepuch

SPRAWY ORGANIZACYJNE

OGRANICZENIE MIEJSC

Ze względów logistyczno-prawnych na ten wyjazd aktualnie dostępnych jest 20 miejsc dla zawodników/zawodniczek.

ZAPISY, CENA I PŁATNOŚĆ

DO 30 MAJA 2024

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i…
– w dniu zapisu wpłacić zaliczkę (650 zł do 30 maja 2024, do wyczerpania miejsc).
– do 14 czerwca 2024 – wpłacić drugą ratę (1400 zł).

Pełna cena obozu wynosi 2050 zł (przy wpłacie zaliczki do 30 maja 2024). Płatność odbywa się przez SportsManago (Przelewy24).

OD 31 MAJA 2024 (!!!)

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i…
– w dniu zapisu wpłacić zaliczkę (850 zł od 31 maja 2024, do wyczerpania miejsc).
– do 14 czerwca 2024 – wpłacić drugą ratę (1400 zł).

Pełna cena obozu wynosi 2250 zł (przy wpłacie zaliczki od 31 maja 2024). Płatność odbywa się przez SportsManago (Przelewy24).

DLACZEGO CENA ROŚNIE W CZASIE?

Jako organizatorzy musimy zagwarantować:
– odpowiednią liczbę opiekunów (określoną prawnie)
– odpowiednio liczną rezerwację hotelu
– odpowiednio liczny transport

Organizacja jest trudniejsza, gdy chętni na obóz zapisują się w ostatniej chwili. Musimy zainwestować wtedy więcej czasu i pieniędzy w organizację, gdy na 1-2 tygodnie przed obozem okazuje się, że potrzebujemy dodatkowego opiekuna, lub w drugą stronę, gdy obiecaliśmy komuś pracę, ale osoby, które zapowiadały, że się zapiszą, jednak tego nie zrobiły. Dla obopólnej korzyści prosimy o wcześniejszy zapis (w terminie niższej ceny).

UWAGA! RABAT

Uwaga, rabat! Zawodnikom wyjeżdżającym na dwa obozy (Pixel Camp i Champion Judo Camp) przysługuje zniżka w wysokości 300 zł. Dwa obozy łącznie kosztują 4550 zł (2500 zł + 2050 zł), a osoby uczestniczące w obu płacą 4250 zł (2500 zł + 2050 zł – 300 zł). Porównanie odnosi się do najniższych cen obozów.

ZAPISY DLA OSÓB SPOZA KLUBU SPORTOWEGO JUDO TIGERS

Instrukcja dla osób spoza Judo Tigers znajduje się tutaj.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie podczas obozu naturalnie jest w cenie (3 posiłki dziennie).

POKOJE

Informacje wkrótce.

TRANSPORT

Transport PKP w cenie obozu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Link do oficjalnej strony wydarzenia: https://champion-judo-camp.pl/summer-camp/.

POWERED BY MOICO