Tygrysy na podium Super Ligi Judo 2019!

W ubiegłą niedzielę obył się ostatni tegoroczny turniej Super Ligi Judo. Na zakończenie 4 edycji tych rozgrywek do Sobótki zawitało ponad 800 zawodników. Całe podium przypadło wrocławskim klubom, a nasze Tygrysy uplasowały się na jego najniższym stopniu. Serdecznie gratulujemy!

Po zmaganiach w Jordanowie Śląskim, Świdnicy i Oleśnicy nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców całej serii. W Sobótce zobaczyliśmy reprezentantów 40 klubów, którzy przyjechali z nadzieją na poprawienie miejsc w klasyfikacji generalnej. Po pasjonujących, pełnych zwrotów akcji walkach, liderzy całej serii utrzymali swoje pozycje. Pierwsze miejsce przypadło drużynie MKS Juvenia Wrocław, drugie WSS Winner Wrocław, a trzecie naszym fantastycznym Tygrysom.

Kolejna edycja tych rozgrywek przeszła już do historii. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, klubom, trenerom oraz kibicom wypełniającym hale na każdych zawodach. Był to kolejny rok nie tylko sportowej rywalizacji, ale także wspaniałej zabawy i integracji całego środowiska judo. Szczególne brawa za nieustępliwość, walkę i pokaz charakteru należą się naszych judokom, którzy już trzeci raz z rzędu zdobyli medal tych rozgrywek dla Judo Tigers.

Przed nami kilka miesięcy przerwy na wyciągnięcie wniosków, regenerację organizmu i dopracowywanie kolejnych aspektów technicznych, które pozwolą w przyszłym roku ponownie walczyć o mistrzostwo. 5 edycja Super Ligi Judo wystartuje już w pierwszym kwartale 2020 roku i tradycyjnie będzie gościć w czterech dolnośląskich miastach. Ogłoszenie oficjalnego kalendarza nowych rozgrywek nastąpi na początku przyszłego roku.