Udany debiut Tygrysów na Mistrzostwach Polski w judo!

W miniony weekend Tygrysy zadebiutowały w wielkim stylu. Mamy przyjemność ogłosić, że nasi zawodnicy zajęli II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych w Chęcinach. Nasi zawodnicy pokazali na macie prawdziwy hart ducha oraz piękną drużynową współpracę. Gratulujemy!

W dniu 28.04 w Chęcinach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów. W walkach na macie wzięli udział zawodnicy z największych młodzieżowych klubów sportowych judo w Polsce. Zawody podzielone były na turnieje indywidualne oraz drużynowe, w różnych kategoriach wagowych. To pierwsze w historii naszego klubu drużynowe wystąpienie Tygrysów na  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Nasz zespół walczył do ostatniej minuty, wspierając się nawzajem i pokazując sportowe umiejętności na miarę najlepszych zawodników w kraju. Zapał i determinacja zaprowadziły nasze Tygrysy po srebrny medal Mistrzostw Polski. To ogromne wyróżnienie i w pełni zasłużona nagroda za piękne walki na macie!

Podczas zawodów nasz klub reprezentowała drużyna Tygrysów w składzie: Mikołaj Szopa, Stanisław Bogusz, Aleksander Gass, Michał Dżusajew , Wiktor Mika oraz Janek Gorzelak. Podziękowania należą się również zawodnikom, którzy wsparli nasz team, a są to: Jakub Malinowski z Klub Judo Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe „Winner” oraz Olaf Loska z Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice. Gratulujemy również drużynie MKS Juvenia Wrocław zwycięstwa i złotego medalu oraz GKS Czarni Bytom za brązowy krążek.

Nowe doświadczenie zarówno dla zawodników klubu Judo Tigers, jak i trenerów okazało się ogromnym sukcesem. Jesteśmy dumni i czekamy na kolejne turniejowe emocje!