Judocy Judo Tigers na zgrupowaniu kadry województwa

Okres wakacyjny, to zazwyczaj czas ładowania akumulatorów przed kolejnym sezonem zmagań na macie. Tym razem jest nieco inaczej! W związku z przerwą spowodowaną pandemią nasi zawodnicy udadzą się w lecie na dwa zgrupowania kadry województwa dolnośląskiego. Pierwsze właśnie się rozpoczęło i potrwa dwa tygodnie.

Zgrupowanie pod okiem Zbigniewa Zamęckiego. 

Obecnie 50 zawodników i zawodniczek przebywa na obozie w Cetniewie, gdzie doskonali swoje umiejętności pod okiem trenera Zbigniewa Zamęckiego. W zajęciach bierze udział 10 judoków Judo Tigers i zaprzyjaźnionych klubów: UKS Judo Świdnica, Dojo Sobótka i Judo Wilki Oborniki Śląskie. Jeszcze w te wakacje grupa uda się na kolejny dwutygodniowy obóz. Powołanie na zgrupowanie jest nagrodą za bardzo dobre wyniki w całym sezonie 2019/2020.

Nagrodzeni za wysoką formę

Nasi zawodnicy szczególnie przykuli uwagę trenerów kadry Dolnego Śląska, dzięki świetnym występom w Pucharze Polski Juniorów oraz Super Lidze Judo. Podczas ostatniej SLJ drużyna Judo Tigers uplasowała się na 3 miejscu całych rozgrywek. Przy wyborze kadry pod uwagę były brane Mistrzostwa Dolnego Śląska, które udało się przeprowadzić przed epidemią. W nich nasza drużyna ostatecznie zajęła 2 miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom powołanym i życzymy powodzenia na zgrupowaniu! ✊

Lista powołanych zawodników: