Oficjalne stroje i naszywki Judo Tigers dostępne w sprzedaży

Od teraz każdy zawodnik Judo Tigers może zakupić kompletny strój sportowy bądź naszywkę na judogę z aktualnym logo klubu. Specjalnie dla Tygrysów dostępne są dedykowane judogi w kolorze białym lub niebieskim. 

Stroje klubowe są dostępne na stronie internetowego sklepu Gladiator-Fight.com w specjalnej zakładce JUDO TIGERS znajdującej się na pasku po lewej stronie. Osoby, które nie wymieniają całej judogi na nową mogą zakupić samą aktualną naszywkę z logotypem klubu oraz plastronem z imieniem i nazwiskiem.

            

Młodzi zawodnicy Judo Tigers ćwiczą w strojach renomowanej firmy DAX-Sports. Judogi, które rekomendujemy uszyte są z wytrzymałego materiału o strukturze plecionki, natomiast spodnie z gładkiej bawełny.

Odpowiedni strój poprawia komfort podczas treningów, zarówno dla młodego judoki oraz jego partnera, zapobiega też kontuzjom i świetnie się prezentuje.

Zgodnie z regulaminem klubu każdy uczestnik zajęć ma obowiązek ćwiczyć w judodze zgodnej z ustalonym wzorem (naszywki klubowe). Zabrania się ćwiczenia w stroju nie przeznaczonym do judo (np. z karate lub taekwondo).

Link do sklepu: https://gladiator-fight.com/pl/c/JUDO-TIGERS/218