Medale Tygrysów na Mistrzostwach Dolnego Śląska

W sobotę, 20 lutego, odbyły się kolejne Mistrzostwa Dolnego Śląska w judo. Zawodnicy z całego województwa drugi raz z rzędu spotkali się w Gminie Łagiewniki. Nasi reprezentanci po raz kolejny stoczyli fantastyczne pojedynki i wrócili do domu z workiem medali.

Na macie łagiewnickiej Hali Sportowej w szkole podstawowej zebrało się ponad 270 judoków z całego województwa, którzy rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych i 68 kategoriach wagowych. Nasz klub reprezentowało kilkadziesiąt zawodników i zawodniczek. Dla większości z nich był to pierwszy turniej po miesiącach przerwy.

Powrót do rywalizacji międzyklubowej po dłuższej przerwie nigdy nie jest łatwy. Nawet najlepszy i najbardziej intensywny trening nie oddaje warunków i atmosfery podczas turnieju. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z występów naszych Tygrysów. Wszyscy zostawili na tatami serce oraz zaprezentowali duże umiejętności, co przełożyło się na aż 14 zdobytych medalimówi Michał Zamęcki, trener i prezes Judo Tigers.   

Pierwsze miejsce po 4 wygranych walkach: 

Rok intensywnych przygotowań i treningów w różnych warunkach, do których zmusiła nas pandemia, przyniósł pięciu naszym podopiecznym drugie miejsce na podium. Byli to:

Brązowe medale dla Tygrysów wywalczyli natomiast:

Naszym Tygrysom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!