Judogi Judo Tigers wciąż dostępne!

Spraw sobie prezent i wskocz w Tygrysie barwy! W sklepie internetowym naszego partnera wciąż można zakupić kompletny strój sportowy Judo Tigers lub naszywkę na judogę z aktualnym logo klubu. Judogi są dostępne w kolorze białym lub niebieskim. 

Stroje klubowe są dostępne na stronie internetowego sklepu Gladiator-Fight.com w specjalnej zakładce JUDO TIGERS znajdującej się na pasku po lewej stronie. Osoby, które nie wymieniają całej judogi na nową mogą zakupić samą aktualną naszywkę z logotypem klubu oraz plastronem z imieniem i nazwiskiem.

            

Młodzi zawodnicy Judo Tigers ćwiczą w strojach renomowanej firmy DAX-Sports. Judogi, które rekomendujemy uszyte są z wytrzymałego materiału o strukturze plecionki, natomiast spodnie z gładkiej bawełny.

Odpowiedni strój wpływa przede wszystkim na komfort wykonywania ćwiczeń podczas treningów. Jest też ważnym elementem chroniącym walczących zawodników przed kontuzjami. Należy pamiętać, że zgodnie z regulaminem klubu każdy uczestnik zajęć ma obowiązek ćwiczyć w judodze o ustalonym wzorem (naszywki klubowe). Zabrania się ćwiczenia w stroju nie przeznaczonym do judo (np. z karate lub taekwondo).

Link do sklepu: https://gladiator-fight.com/pl/c/JUDO-TIGERS/218