Ważne informacje na temat organizacji treningów.

Po czasie zawieszenia i przerwy w treningach wracamy do normalnego funkcjonowania. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierali klub finansowo oraz organizacyjnie. Dzięki Wam już za chwilę ponownie będziemy mogli dzielić się pasją do judo. Obecnie pełni entuzjazmu, intensywnie szykujemy się do rozpoczęcia nowego sezonu.

Kiedy startujemy?

Wciąż trwają rozmowy ze szkołami i placówkami, w których będą mogły odbywać się zajęcia. Mamy już potwierdzonych kilkanaście lokalizacji. W najbliższych dniach udostępnimy harmonogram z podanymi miejscami, terminami oraz godzinami treningów. Będzie on systematycznie uzupełniany o nowe punkty. Cały kalendarz powinien zostać przedstawiony do końca września.

Nowy system zapisów

W międzyczasie trwają prace nad nowym systemem zapisów oraz płatności. Integracja jest już na ostatniej prostej, dlatego niebawem w wiadomości mailowej oraz SMS’owo – poprosimy o ponowne zapisanie dziecka do klubu. Można to zrobić za pomocą prostego i intuicyjnego panelu.

Bieżące informacje

Obserwujcie nasz profil Facebook i stronę www, na których systematycznie pojawiają się bieżące informacje z życia Judo Tigers. W najważniejszych sprawach – będziemy kontaktować się bezpośrednio.

Pozdrawiamy

Zespół Judo Tigers.