Ruszają zajęcia judo dla dorosłych we Wrocławiu!

Czas na ruch! Zwracamy wiele uwagi na to, żeby nasze dzieci spędzały aktywnie czas, teraz przyszła kolej na dorosłych. Pierwszy etap zajęć dla trochę starszych w Oleśnicy spotkał się z dużą sympatią, dlatego ruszamy z kolejną lokalizacją. Właśnie otworzyliśmy zapisy na treningi na Tarczyński Arena Wrocław przy ul. Śląskiej 1.

W spotkaniach mogą brać udział wszyscy powyżej 17. roku życia, bez względu na to, czy miały już do czynienia z judo, czy też nie.

Harmonogram spotkań

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 19:30-20:30.

Kto prowadzi zajęcia?

Paweł Czaplicki – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku trenerskim, specjalizacji Judo, 2 Dan. Medalista mistrzostw Polski indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach młodzieżowych i seniorskich.  Prekursor oraz zawodnik CrossFit, uczestnik Reebok CrossFit Games Regionals 2017, medalista ponad 20 turniejów CF w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

Jak się zapisać?

Pierwszy trening jest bezpłatny – wystarczy, że dacie nam znać o zamiarze uczestnictwa e-mail/SMS (klub@judotigers.pl; 510 510 605). Pełnoprawne zapisy odbywają się przez formularz tutaj.