fbpx

Masz 14-18 lat? Pomożemy Ci ogarnąć

Siłownia jest za nudna?
Dobrze byłoby mieć kaloryfer nie tylko na ścianie?
Trochę głupio męczyć się wchodząc na drugie piętro?

Treningi, jakich we Wrocławiu nie ma nigdzie indziej.

Wpadnij na judo z elementami Crossfitu. Siła, sprawność, wytrzymałość. Bezpieczny sport walki, niezawodzący w samoobronie — tak, sprawdzaliśmy. Sport indywidualny, ale razem tworzymy zespół. Trenuj z rówieśnikami na Stadionie Wrocław.

Dla kobiet i mężczyzn.
Trening dostosowujemy do Ciebie.
Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia.

ZAPISZ SIĘ — KLIKNIJ TUTAJ

Pierwszy trening jest bezpłatny.

Do końca października 2021 -50% na pierwszy miesiąc treningów dla nowych trenujacych!

Napisz do nas aby skorzystać z tej oferty!

…albo powiem Ci więcej

1. Bezpieczny i skuteczny sport walki

Zdobędziesz rzeczywiste umiejętności

U nas nosa sobie nie rozbijesz, ale nie trać czasu na suchą samoobronę u innych.

Słyszałeś/aś o paradoksie Kano? Techniki mniej niebezpieczne dla zdrowia (chwyty) są w praktyce skuteczniejsze od technik bardziej brutalnych.

Dlaczego? Pierwsze jesteś w stanie wielokrotnie przećwiczyć na żywym i stawiającym rzeczywisty opór sparingpartnerze bez wyrządzania mu krzywdy. Drugie ćwiczysz, udając prawdziwą siłę i szybkość, poświęcasz więcej czasu i otrzymujesz gorsze rezultaty.
Nie ściemniaj, trenuj judo.

Przekroczysz własne możliwości

Zwiększysz pewność siebie. Wszystkie przemowy trenerów rozwoju osobistego mają w sobie część prawdy — możemy więcej, niż nam się wydaje, ale decyzje trzeba poprzeć działaniami. Suche teoretyzowanie? To nie u nas. Planowanie treningu zostaw nam, skup się na rzetelnym uczestnictwie, a będziesz sprawniejszy/a niż sądzisz.

Poznasz nowych ludzi

Społeczność buduje trwalsze przywiązanie do sportu i aktywności fizycznej. Wyczynowi sportowcy trenują po 12 razy w tygodniu i też czasem mają dosyć, to nie roboty, nawiązane przyjaźnie sprawiają, że łatwiej utrzymać regularność. Motywujecie się wzajemnie.

To jest bezpieczne

Nauczysz się bezpiecznego upadku. Nadchodzi zima, nie połam się na zamarzniętym chodniku. Odpowiedni upadek nie boli — trenując, szybko zrozumiesz.

2. Zwiększysz swoją sprawność

Koordynacja a plączące się nogi

Taniec, gry zespołowe, judo. Każda aktywność fizyczna wymaga koordynacji, a w judo jest ona wszechstronna. Gdziekolwiek w przyszłości nie dotrzesz, będziesz miał/a łatwiej. Nie zalecamy próbowania w domu wszystkiego, co zauważysz na TikTok’u, przyjdź do nas, ucz się od profesjonalistów.

Ciężko Ci podbiec do odjeżdżającego autobusu?

Trening judo kształtuje każdy system energetyczny. Co to właściwie znaczy? Niezależnie do tego, czy biegniesz sprintem na autobus, czy wychodzisz na parę godzin w góry, przy regularnym treningu Twoja wytrzymałość się poprawi.

Imponują Ci salta, przerzuty w przód i stanie na rękach?

Wszystkie wymienione ćwiczenia gimnastyczne regularnie są wykonywane na salach judo, w połączeniu z doświadczeniem trenera Pawła w Crossfit nauczysz się ich sprawniej.

Co o judo mówi Khabib Nurmagomedov?

Jeden z najpopularniejszych zawodników MMA na świecie (lekko 30,5 mln obserwujących na Instagramie), niepokonany były mistrz UFC — Khabib Nurmagomedov — o judo mówi krótko: to sport z klasą, o większym poziomie sportowym nawet od zapasów [1, 2].

 

 

Khabib Nurmagomedov (po prawej), ze swoim ojcem (w środku), na spotkaniu z Prezydentem Rosji Władimirem Putinem (po lewej), wszyscy ze zdjęcia trenowali judo. U na nie jest tak drętwo jak na kawce u Władimira.

 

Nie tylko o facetach

 

Brązowa medalistka olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata w judo — Daria Bilodid.

Spokojnie, judo to nie bijatyka, judo to dosłownie „łagodna droga”. W jakim stopniu Twoje wyobrażenie odpowiada rzeczywistości, najlepiej sprawdzisz sama. Natomiast to jak wszechstronnie sprawne są judoczki, możesz sprawdzić oglądając popis Łucji Obal na Ninja Warrior Polska.

Gdzie, jak i za ile?

Treningi odbywają się na Stadionie Wrocław, w każdy poniedziałek i środę, w godz. 18:30-19:30. Dokładny adres: al. Śląska 1, wejście W3 na poziomie 0. Parking (płatny): brama B.

Przy zawieraniu umowy wpisz swój numer telefonu i e-mail jako dane „drugiego rodzica”, to będziesz bezpośrednio otrzymywał/a informacje organizacyjne dotyczące treningów. Zapomniałeś/aś? Napisz do nas, naprawimy.

W sezonie 2021/2022 opłata za treningi wynosi 150 zł/mies./osoba. W cenie jednego treningu personalnego zyskujesz 8 treningów ze swoimi rówieśnikami. Treningów prowadzonych przez Pawła Czaplickiego, judoki, byłego zawodnika Crossfit i wykwalifikowanego trenera zarówno judo, jak i personalnego.

Pamiętaj, że gdy jesteś niepełnoletni/a umowę musi zaakceptować rodzic/opiekun, prawa nie przeskoczymy. Spokojnie, wszystko można zrobić online.

ZAPISZ SIĘ — KLIKNIJ TUTAJ

Pierwszy trening jest bezpłatny.

Do końca października 2021 -50% na pierwszy miesiąc treningów dla nowych trenujacych!

Napisz do nas aby skorzystać z tej oferty!

Masz więcej pytań? Napisz do nas na Messengerze, Instagramie lub na e-mail klub@judotigers.pl. Możesz też zadzwonić na 510 510 605, ale nie musisz, zrób, jak wolisz.

PS

Judo uzależnia, wiem, bo spędziłem w tym 20 lat.

Nie zniechęcaj się początkowymi trudnościami, a jak zostaniesz, to jeszcze mi podziękujesz.

Rafał Kozłowski