Rekrut Camp 2022 (Borne Sulinowo)

Aktywne i angażujące wakacje z KS Judo Tigers!

DLA KOGO I KIEDY

Nasz 10-dniowy obóz (05.08-15.08.2022) jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-13 lat.

MIEJSCE SPORTOWEGO WYPOCZYNKU

Pensjonat Ani (Chmielowska Anna), ul. Spacerowa 5, 78-449 Borne Sulinowo, woj. zachodniopomorskie.

ATRAKCJE OBOZU SPORTOWEGO REKRUT CAMP

wycieczka na Tankodrom (poligon dla czołgów i wozów bojowych),
oprowadzanie po parku maszyn wojskowych (samoloty, działa artyleryjskie, wozy bojowe, czołgi),
– zwiedzanie obiektów umocnień wału pomorskiego,
wycieczki na zlot pojazdów militarnych,
– gry i zabawy o tematyce wojskowej,
bieg komandosa na poligonie,
jazda amfibią,
– jazda czołgiem,
spływ kajakowy,
PAINTBALL,
ASG,
– wojskowa musztra,
– nieśmiertelna klasyka: ognisko, dyskoteki, kino, kąpiele w jeziorze,
– a oprócz tego, niezmiennie: treningi ulubionego judo (1-2 dziennie, w zależności od pogody i rozkładu dnia)!

DLACZEGO OBÓZ Z JUDO TIGERS?

1. Jesteśmy oryginalni. Nie chodzimy wydeptanymi ścieżkami. Wystarczy przeczytać powyższe atrakcje. Nikt nie robi tego, jak my.
2. Nasz priorytet to dobre samopoczucie uczestników. Poszanowanie ich czasu, zdania, emocji i prawa do dobrej zabawy. Również zwyczajnie: poszanowanie Waszych pieniędzy.
3. Wybieramy ośrodki oddalone od obleganych kierunków turystycznych. Wybieramy bezpieczeństwo podopiecznych. Z dala od masy ludzi i bazarowych standardów.
4. Każdy obóz jest sportowy, ale to nasze scenariusze wyzwalają u dzieci prawdziwe zaangażowanie. Rekrut Camp, Star Wars, Ninja Camp, Harry Potter, Ghost Busters, Sherlock Camp, Olympic Camp, Robison Crusoe i wiele innych.
5. Potrafimy dopasować udział w grach i zabawach zarówno dla 6 latka, jak i 13 latka. W końcu niektórzy już pragną być traktowani jak dorośli, chociaż dzieckiem można pozostać i mimo poważnego wieku. 🙂

DOTYCHCZASOWE RELACJE Z OBOZÓW

Zdjęcia z obozów znajdą Państwo tutaj: https://www.facebook.com/judotigers/photos/
Filmiki z obozów znajdą Państwo tutaj: https://vimeo.com/user36919750

Pełna galeria z obozu REKRUT CAMP 2021  znajduje się tutaj.

Pełna galeria z obozu REKRUT CAMP 2019  znajduje się tutaj.

OPINIE O OBOZACH JUDO TIGERS

  1. „Świetny klub i najlepszy trener 🙂 wszystkie dzieci trenują i są mega zadowolone. Nie wspominając o obozach letnich i zimowych, które są odlotowe 😀Wojciech, opinia z Map Google.
  2. „Zaczęło się od wspaniałej zabawy dla maluchów z fikołkami, berkami, torami przeszkód. Potem coraz więcej „judo w judo”, pierwsze zawody, sportowe przyjaźnie, możliwość sprawdzenia się, prawdziwe sportowe emocje, kibicowanie sobie nawzajem. W międzyczasie obozy inne niż wszystkie, bez telefonów i nudy. Treningi rodzinne, pikniki, wyjazdy rodzinne – z treningami dla dużych i małych. Wszystko tak po prostu, profesjonalnie, ale bez spiny. Judo jest nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy razem lat 4, będziemy i 44. Dziękujemy za obudzenie tej pięknej pasji!” Mag, opinia z Map Google.
  3. Syn trenuje już trzeci rok. Oprócz poprawy kondycji treningi uczą też dyscyplinują dzieciaki. Dodatkowo organizowane są fajne obozy i family camp’y, na które można pojechać wspólnie z dziećmi! Gorąco polecam!” Gosia, opinia z Map Google.
  4. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że mój syn sam wybrał ten klub i chce uczestniczyć w zajęciach oraz obozach itp… Więc uważam, że to jest najlepsza recenzja dla tego klubu i dla ludzi, którzy go prowadzą z pasją.” – Diana, opinia z Facebook.
  5. Pasja, zaangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm, czego potwierdzeniem jest uśmiech Dzieci i to, że chętnie biorą udział w treningach. Do tego pełne atrakcji obozy sportowe. Czego chcieć więcej?Jagoda, opinia z Facebook.
  6. O Judo Tigers można by powiedzieć wiele: że super treningi, świetnie zorganizowane obozy (gdzie dzieci mogą przez chwilę zostać uczniami Jedi czy łowcą duchów, a rodzice mogą być spokojni, że dzieci są pod najlepszą opieką), a na zawodach każde dziecko poczuje się wygranym. Tego wszystkiego nie byłoby jednak gdyby nie ludzie – fantastyczni trenerzy, których zaangażowanie i pasja pozwoliła im stworzyć całą społeczność Judo Tigers – ludzi, którzy nie tylko widują się odbierając dzieci z treningów, ale też z przyjemnością spotykają się na piknikach judo, zawodach i innych imprezach, mając poczucie że są wśród przyjaciół.Agnieszka, opinia z naszej strony internetowej.

 

TRENERZY BĘDĄCY NA OBOZIE

– Michał Zamęcki
– Maciej Zamęcki
– Bartłomiej Zamęcki (kierownik wypoczynku)
– Michał Cepuch
– Jakub Wójcik

SPRAWY ORGANIZACYJNE

ZAPISY

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i wpłacić zaliczkę do 31 maja 2022 (włącznie).

Termin wpłaty drugiej raty upływa 15 czerwca 2022 (włącznie).

WYŻYWIENIE

Wyżywienie podczas obozu naturalnie jest w cenie (3 posiłki dziennie).

POKOJE

Pokoje 2-5 osobowe. Z łazienkami. Dzieci są przydzielanie do pokoi z osobami z grupy, jeśli takich nie będzie to z osobami w podobnym wieku.

CENA I PŁATNOŚĆ

Cena obozu dostępna jest w Strefie Rodzica (po zalogowaniu do SportsManago). Płatność również odbywa się przez SportsManago.

SPRAWY COVID-19

W przypadku odwołania obozu ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 gwarantujemy zwrot wpłaconych środków.

PARTNERZY

Margo Trans – czyli komfortowe i bezpiecznie środki transportu, które czynią początek i koniec naszej przygody obozowej tak wygodnym, jak tylko to możliwe.

POWERED BY MOICO