Olympic Summer Camp 2022

Spotkaj się z gwiazdą światowego judo!

DLA KOGO I KIEDY

8-dniowy obóz (24.07-31.07.2022) jest przeznaczony dla młodzieży z rocznika 2009 i starszych.

MIEJSCE SPORTOWEGO WYPOCZYNKU

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy REJAL – Dźwirzyno, ul. Wczasowa 3, 78-131 Dźwirzyno.

ATRAKCJE OBOZU SPORTOWEGO OLYMPIC JUDO SUMMER CAMP

Podczas Olympic Summer Camp czekają na Was treningi oraz wykład z mistrzem judo Israelem Hernandezem.

Dodatkowo odbędzie się wspólna dyskoteka na sali, a na terenie ośrodków grillowanie.

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji znajdują się:

Niewątpliwą atrakcją podczas wyjazdu będzie bliskość Morza Bałtyckiego.

O GOŚCIU SPECJALNYM

Israel Hernández – kubański judoka, brązowy medalista olimpijski z 1992 i 1996 roku z kategorii do 65 kg. Wielokrotnym zwycięzca mistrzostw panamerykańskich. Posiada duże doświadczenie jako trener, w tym prowadzenie reprezentacji olimpijskiej USA w judo z 2008 roku. Jest trenerem Projektu 2024 (Stany Zjednoczone), wraz z medalistami olimpijskimi Jimmym Pedro, Travisem Stevensem, Kaylą Harrison i Marti Malloy.

DLACZEGO WARTO?

 1. Takie obozy pozwalają poznać wyczynowe judo. Udowadniają, że wielkie gwiazdy sportu to ludzie tacy sami jak my i dopóki nie zmierzymy się z wyzwaniem, nigdy nie poznamy granic swojego sportowego potencjału.
 2. To okazja do podszkolenia swojej techniki w praktyce i zweryfikowania jej w randori (walkach szkoleniowych) z zawodnikami z szerszego grona, spoza swojego klubu sportowego.
 3. To przekonanie się jak małe szczegóły decydują o zwycięstwie na poziomie olimpijskim (patrz: gość specjalny).
 4. Ten wyjazd może stać się początkiem pięknej przygody sportu wyczynowego, która jest totalnie nieprzewidywalna, a przez to tak fascynująca i uzależniająca.
 5. Niezależnie od tego, czy sport wyczynowy okaże się przeznaczoną drogą lub nie, to podsumowanie tego wyjazdu będzie jedno: było warto!

DOTYCHCZASOWE RELACJE OLYMPIC JUDO CAMP

Informacja o obozie Olympic Judo Camp 2021  znajduje się tutaj.

Informacja o obozie Olympic Judo Camp 2020  znajduje się tutaj.

OPINIE O OBOZACH JUDO TIGERS

 1. „Świetny klub i najlepszy trener 🙂 wszystkie dzieci trenują i są mega zadowolone. Nie wspominając o obozach letnich i zimowych, które są odlotowe 😀Wojciech, opinia z Map Google.
 2. „Zaczęło się od wspaniałej zabawy dla maluchów z fikołkami, berkami, torami przeszkód. Potem coraz więcej „judo w judo”, pierwsze zawody, sportowe przyjaźnie, możliwość sprawdzenia się, prawdziwe sportowe emocje, kibicowanie sobie nawzajem. W międzyczasie obozy inne niż wszystkie, bez telefonów i nudy. Treningi rodzinne, pikniki, wyjazdy rodzinne – z treningami dla dużych i małych. Wszystko tak po prostu, profesjonalnie, ale bez spiny. Judo jest nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy razem lat 4, będziemy i 44. Dziękujemy za obudzenie tej pięknej pasji!” Mag, opinia z Map Google.
 3. Syn trenuje już trzeci rok. Oprócz poprawy kondycji treningi uczą też dyscyplinują dzieciaki. Dodatkowo organizowane są fajne obozy i family camp’y, na które można pojechać wspólnie z dziećmi! Gorąco polecam!” Gosia, opinia z Map Google.
 4. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że mój syn sam wybrał ten klub i chce uczestniczyć w zajęciach oraz obozach itp… Więc uważam, że to jest najlepsza recenzja dla tego klubu i dla ludzi, którzy go prowadzą z pasją.” – Diana, opinia z Facebook.
 5. Pasja, zaangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm, czego potwierdzeniem jest uśmiech Dzieci i to, że chętnie biorą udział w treningach. Do tego pełne atrakcji obozy sportowe. Czego chcieć więcej?Jagoda, opinia z Facebook.
 6. O Judo Tigers można by powiedzieć wiele: że super treningi, świetnie zorganizowane obozy (gdzie dzieci mogą przez chwilę zostać uczniami Jedi czy łowcą duchów, a rodzice mogą być spokojni, że dzieci są pod najlepszą opieką), a na zawodach każde dziecko poczuje się wygranym. Tego wszystkiego nie byłoby jednak gdyby nie ludzie – fantastyczni trenerzy, których zaangażowanie i pasja pozwoliła im stworzyć całą społeczność Judo Tigers – ludzi, którzy nie tylko widują się odbierając dzieci z treningów, ale też z przyjemnością spotykają się na piknikach judo, zawodach i innych imprezach, mając poczucie że są wśród przyjaciół.Agnieszka, opinia z naszej strony internetowej.

 

TRENER BĘDĄCY NA OBOZIE

– Michał Zamęcki
– Michał Cepuch

SPRAWY ORGANIZACYJNE

ORGANICZENIE MIEJSC

Ze względów logistyczno-prawnych na ten wyjazd aktualnie dostępnych jest zaledwie 20 miejsc dla zawodników/zawodniczek.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie podczas obozu naturalnie jest w cenie (3 posiłki dziennie).

POKOJE

3-6 osobowe.

ZAPISY

Zapisy na obóz odbywają się przez SportsManago, aby zarezerwować miejsce, należy dokonać zapisu (zakładka Obozy/Półkolonie) i wpłacić zaliczkę do 31 maja 2022 (włącznie).

Termin wpłaty drugiej raty upływa 15 czerwca 2022 (włącznie).

CENA I PŁATNOŚĆ

Cena obozu dostępna jest w Strefie Rodzica (po zalogowaniu do SportsManago). Płatność również odbywa się przez SportsManago.

WIĘCEJ INFORMACJI

Link do oficjalnej strony wydarzenia: https://www.judo-olympic-camp.pl/summer-camp/

PARTNERZY

Margo Trans – czyli komfortowe i bezpiecznie środki transportu, które czynią początek i koniec naszej przygody obozowej tak wygodnym, jak tylko to możliwe.

POWERED BY MOICO