Samurai MeetUp 2023. Camp judo masters!

Samurai MeetUp, czyli camp judo masters. Świetna lokalizacja, olimpijscy profesjonaliści, weekendowy format i luźna atmosfera.

Bezprecedensowe wydarzenie judo dla weteranów/masters/amatorów.

To już pewne. Samurai MeetUp 2023 się odbędzie! Zarezerwuj sobie następujące daty: 24-26.03.2023.

Chcesz otrzymać informacje o Samurai MeetUp 2023 tak szybko, jak tylko to możliwe? Zapisz się w formularzu poniżej.

🇬🇧🇬🇧 There will be English offer in the future also. Please sign up below. Fields to be filled: first name, e-mail, Zawodnik = Athlete / Trener = Coach / Phone number.

.


SAMURAI MEETUP 2023 (oferta camp judo masters w budowie)

Camp jest międzynarodowy.

Link do dedykowanego wydarzenia na Facebooku (kliknij).

Młodość przemija bezpowrotnie, przyjemność ze sportu nie musi

Judo przez ostatnie 20 lat było świadkiem wielu zmian. Tak samo zmienia się także Twój komfort i jakość wydarzeń sportowych. Z piwnicznych sal o specyficznym zapachu zapraszamy Cię do miejsca, które jest luksusem świata judo. I to wszystko w Polsce.

WYJĄTKOWY CAMP JUDO MASTERS

3-dniowy camp judo dla zawodników masters, gdzie otoczony japońską architekturą weźmiesz udział w treningach prowadzonych przez najlepszych judoków ostatnich 15 lat. Oderwij się od codzienności w luźnym sportowym klimacie.

WAŻNE

Musisz wiedzieć, że to właśnie Twoja aktywność ma wpływ na to czy takie wydarzenia będą ponawiane w przyszłości. Pojechałbyś, ale…? Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w takich wydarzeniach, ale akurat w tym nie możesz – daj nam znać, wysyłając e-mail na klub@judotigers.pl. Chętnie poznamy przyczynę, a przy okazji będziemy mogli Cię informować bezpośrednio o potencjalnej kontynuacji.

Kiedy i gdzie? Samurai MeetUp 2023

24-26.03.2023. Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

W przybliżeniu obiekt zlokalizowany jest pomiędzy Częstochową a Kielcami. Odległość obiektu od miast: Bytom 140 km, Gdańsk 432 km, Kraków 130 km, Olsztyn 396 km, Warszawa 184 km, Wrocław 253 km.

O PROWADZĄCYCH

PIERWSZY MISTRZ

Bądź cierpliwy. Opis wkrótce.

DRUGI MISTRZ

Bądź cierpliwy. Opis wkrótce.

O ORGANIZATORACH

Organizatorem jest Klub Sportowy Judo Tigers. Tutaj sprawdzisz nasz skład osobowy. Od 2010 roku uczymy judo na Dolnym Śląsku. Odpowiadamy za tworzenie nowoczesnej Super Ligi Judo, widowiskowego Tiger Cup oraz mnóstwa innych wyjazdów/obozów dla naszych podopiecznych. Dążymy do nowoczesnego judo, czyli judo bardziej dopasowanego do oczekiwań trenujących.

CENA I KRÓTKIE PODSUMOWANIE OFERTY SAMURAI MEETUP

24-26 marca 2023. Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

Przyjazd w piątek do godz. 18:00. Wyjazd w niedzielę po obiedzie po 13:30.

Cena: wkrótce.

Mamy unikalny obiekt, wybitnych prowadzących i ręce do pracy.

Brakuje nam Ciebie. Jesteś z nami?

Podejmij decyzję

Na zgłoszenia czekamy do [wkrótce] (data końcowa wpłaty całości kwoty za uczestnictwo). Jesteś chętny? Po prostu się zapisz. Skorzystaj z formularza poniżej, aby otrzymać szczegóły płatności.

Pamiętaj też, że liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

COVID i ewentualność rezygnacji

Bez obaw, nawet (wcześniej) wpłacając zadatek, możesz zrezygnować do dnia 03.03.2022 włącznie (włączając w to sytuację nałożenia kwarantanny!). Zwrócimy Ci pieniądze na konto, z którego przyszły. Po wskazanym terminie zwrot zadatku nie jest możliwy (na tamtym etapie organizator ponosi już nieodwołalne koszty).

W razie zaostrzeń przepisów covidowych dot. organizacji wydarzeń sportowych (czyt. zakazu organizacji takich wydarzeń) również zwrócimy Ci wpłacone pieniądze.

ZAPISY NA ROK 2022 ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!

W razie pytań, jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: klub@judotigers.pl.