Zaproś kumpli na matę – Akcja Rekrutacja trwa!

W szkolnej ławce, na wycieczkach oraz w domu po lekcjach – czy Wy też macie kumpli, z którymi spędzacie cały czas? Teraz możecie zaprosić ich również na zajęcia judo! W ramach tegorocznej Akcji Rekrutacji zachęcamy do zaproszenia kumpli na matę. Nowy Tygrys otrzyma miesiąc treningów gratis, a Ty – szkolną wyprawkę w barwach Judo Tigers. Akcja potrwa do 31 października. Do dzieła!

W kilkunastu lokalizacjach trwają już zajęcia judo, a kolejne treningi pojawiają się w coraz to nowszych miejscach. Grafik zajęć dostępny w zakładce Zapisy ciągle się zapełnia, a my zapraszamy do swojej drużyny nowych zawodników!

Jak wiadomo, Tygrysy tworzą sportową rodzinę, dlatego atmosfera zarówno na zajęciach, jak i podczas integracji jest dla nas bardzo ważna. W tym roku wszystkim Tygrysom dajemy możliwość przyprowadzenia na matę swoich kumpli ze szkolnej ławki! Co wystarczy zrobić?

Zadanie:

Akcja Rekrutacja potrwa do 31 października 2019 r. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerem lub wiadomość na adres klub@judotigers.pl.

Powodzenia!