Zakończyliśmy sezon w roku szkolnym 2019/20!

Za nami ostatnie treningi online w tym roku szkolnym. Wszystkim Tygrysom gratulujemy świetnej formy i dziękujemy, że dzielnie ćwiczyliście przed odbiornikami. Zobaczcie, co czeka nas w najbliższych miesiącach.

 Ostatnie tygodnie z pewnością były ciężkie dla nas wszystkich. Mamy, jednak nadzieję, że daliście z siebie wszystko i podobały Wam się zajęcia prowadzone na żywo przez trenerów Michała, Maćka i Marcina. Dyspozycję części z Was będziemy mogli sprawdzić już niedługo – podczas naszego obozu. Z pozostałymi Tygrysami spotkamy się na zajęciach w nowym roku szkolnym.

Family Camp

W tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować jeden obóz. Odbędzie się w kompleksie wypoczynkowym Kołatka, w dniach od 7 do 16 sierpnia. Opcje wyjazdu są dwie. Pierwsza, dla zawodników klubu w dowolnym wieku, którzy będą pod stałą opieką profesjonalnych opiekunów wyjazdu. Druga, to możliwość wyjazdu całej rodziny. Wówczas na miejscu trenerzy i animatorzy będą organizowali gry i zabawy dla dzieci. Cena wyjazdu: 1650 zł. Zapisy trwają do 12.07.

Więcej informacji na temat wyjazdu i zapisów u trenera Michała:

T: 605 126 612

M: michal.zamecki@judotigers.pl 

Treningi od września

Obecnie planujemy powrót do treningów wraz z początkiem roku szkolnego 2019/20. W razie jakichkolwiek zmian – będziemy informować rodziców mailowo. Egzaminy na pasy zostaną przeprowadzone jesienią. Ich dokładne daty trenerzy będą wskazywać podczas zajęć. Nie możemy doczekać się pierwszych wspólnych spotkań! Do zobaczenia na tatami!

Zdrowych i bezpiecznych wakacji!

Zespół Judo Tigers