Za nami trzeci turniej Super Ligi Judo!

W ostatni weekend obył się przedostatni tegoroczny turniej w ramach Super Ligi Judo 2019. Na macie w Hali Sportowej OKR Atol w Oleśnicy wystąpiło ponad 800 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Był to ostatni sprawdzian dla naszych Tygrysów przed Mistrzostwami Polski Młodziczek i Młodzików.

Zawody w Oleśnicy były już trzecim tegorocznym turniejem Super Ligi Judo 2019. Tym razem do rywalizacji przystąpiło ponad 800 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z całej Polski oraz zagranicy. Walki toczyły się pod czujnym okiem dwukrotnego Mistrza Świata – Rafała Kubackiego, który udzielał młodym zawodnikom rad i wskazówek mogących posłużyć w ich dalszym rozwoju.

Oleśnicka Super Liga Judo była fantastycznym przetarciem dla Tygrysów z rocznika 2003 i 2004 przed Mistrzostwami Polski Młodziczek i Młodzików, które odbędą się w przyszły weekend w Jastrzębiu-Zdroju. Nasi zawodnicy mogli w naturalnych warunkach dopracować i poprawić elementy taktyczne przed najważniejszymi zawodami tego roku!

Reprezentanci Judo Tigers świetnie spisali się w tych zawodach zdobywając złote medale, co z pewnością doda im pewności siebie przed Mistrzostwami Polski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych walkach!