Wskocz w tygrysią odzież – formularz zamówień już jest!

Kto powiedział, że drużynowe koszulki są tylko dla piłkarzy? Od dziś możesz jeszcze bardziej poczuć ducha judo i z dumą nosić tygrysie barwy! Startujemy ze sprzedażą klubowych bluz, koszulek i workoplecaków. Spieszcie się – czas na złożenie zamówienia i płatność macie tylko do 16 maja. Odzież można zamówić za pomocą formularza internetowego. Do dzieła!

 FORMULARZ ZAMÓWIEŃ CIUCHÓW JUDO TIGERS: https://forms.gle/LdGteRMmZ3cE1rQA8

Pomarańczowa drużyna tygrysich judoków na zawodach? Teraz to możliwe! Wskocz w drużynowe ubrania i pokaż drapieżny pazur, nie tylko na macie. Nasza odzież dostępna jest w kilku wzorach i rozmiarach. Bluzy dostępne są w aż 3 wariantach – tygrysich pasach w pomarańczu i bieli oraz klasycznej czerni, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie wzór dla siebie.

Rodzinna strefa kibica

Drużyna Judo Tigers to nie tylko zawodnicy i trenerzy! Do zamawiania klubowej odzieży zachęcamy również rodziców, którzy stanową najlepszą strefę kibica i wsparcie dla młodych sportowców. We wspólnych tygrysich barwach doping podczas zawodów z pewnością jeszcze bardziej zmotywuje do działania naszych zawodników. Noszenie klubowych strojów to oznaka dumy i wsparcia dla każdego zaangażowanego Tygrysa!

Jak zamawiać?

Mini-sklep online Judo Tigers to prosty i wygodny sposób, by zdobyć swoją wymarzoną klubową odzież. Zamówienie można złożyć za pomocą internetowego formularza, który znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/LdGteRMmZ3cE1rQA8. Za jednym razem można zamówić większą ilość bluz, koszulek i workoplecaków. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pola, a podczas wpisywania rozmiarów opisać, której bluzy dotyczą np.

„Pomarańczowy Tygrys – L, XL
Bały judoka – S, M”

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić rozmiarówkę i wypełnić wszystkie pola. Po wysłaniu formularza pojawi się komunikat, który zawiera dane do przelewu. Płatności należy dokonać do 16.05.2019r. Tylko opłacone zamówienia zostaną zrealizowane.

Dane do przelewu:
Maciej Zamęcki
Nr konta Santander
36 1090 2398 0000 0001 3476 8988

Ceny odzieży Judo Tigers

Cały zestaw* (bluza + koszulka + workoplecak): 200 zł
Bluza: 110 zł
Koszulka: 55 zł
Workoplecak: 35 zł

* Dla dzieci trenujących w Oleśnicy koszt zestawu to 50zł. Pozostała kwota współfinansowana jest przez Urząd Miasta Oleśnica.