Witajcie na nowej stronie WWW!

Chcielibyśmy serdecznie powitać Was na naszej nowej stronie internetowej Judo Tigers. Znajdziecie tu najważniejsze informacje dotyczące naszego klubu, aktualności oraz grafiki i lokalizacje treningów. 

Nasza nowa strona internetowa pozwoli rodzicom  oraz wszystkim zainteresowanym judo dotrzeć do istotnych informacji na temat klubu Judo Tigers. Prezentujemy również historię klubu, trenerów Tygrysów oraz sylwetki najbardziej zasłużonych zawodników w tzw. „Hall of fame”.

W zakładce „Judo” możecie bliżej poznać filozofię oraz złote zasady sztuki walki oraz przeczytać opinie rodziców, fizjoterapeutów i psychologów sportu na temat tego, czy warto zapisać dziecko właśnie na judo.

Specjalnie przygotowana zakładka „Zajęcia” zawiera mapę oraz pełny terminarz naszych aktualnie prowadzonych zajęć oraz kontakt do trenerów. Możecie się z niej dowiedzieć również co należy zabrać na pierwszy trening.

Zachęcamy do bycia na bieżąco również z aktualnościami dotyczącymi naszego klubu. Będziemy w nich informować o zbliżających się wydarzeniach, a także przedstawiać najważniejsze rzeczy z życia Tygrysów.

Zaczynamy!