Weź udział w grze miejskiej – zgarnij miesiąc treningów judo za darmo! 

Już dziś startujemy z grą miejską, w której do zgarnięcia jest miesiąc treningów w naszym klubie za darmo! Jak go zdobyć? Zjedz pyszne ciastko, poskacz na trampolinie, spraw sobie nowy strój sportowy i zbieraj naklejki. 

Gra miejska “Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!” to kolejny etap promowania przez nasz klub zdrowego trybu życia oraz wartości sportowych. Tym razem do akcji zaangażowaliśmy kilka lokalnych firm, które kierują się podobną ideą. Udział w grze mogą wziąć zarówno obecne Tygrysy, jak również osoby, które nie uczestniczyły w naszych zajęciach. 

Jak dołączyć do gry? 

To proste! Wystarczy, że odwiedzisz jedną ze stacji gry miejskiej i zrealizujesz przypisane zadanie (lista stacji oraz zadań dostępna jest poniżej). Poinformuj obsługę, że bierzesz udział w grze miejskiej „Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki”, a za skorzystanie z usługi naszego Partnera otrzymasz kartę uczestnika wraz z pierwszą naklejką i podpisem. Aby zwyciężyć należy zebrać 4 naklejki. Odwiedzaj kolejnych Partnerów i zbierz wymaganą liczbę. Pamiętaj – na każdej stacji możesz otrzymać tylko jedną naklejkę, a polowanie na nie trwa do końca października. Powodzenia!

W imieniu dzieci naklejki mogą odbierać rodzice.

Stacje gry miejskiej: 

1. Krasnolód

Adres: ul. Pawła Włodkowica 25

Zadanie za naklejkę: Zakup gałki lodów

2. Gigi Cafe

Adres: ul. Świeradowska 51/57

Zadanie za naklejkę: Zakup słodkości 

3. Gladiator – fight 

Adres: ul. Krupnicza 5/1a

Zadanie za naklejkę: Dowolny zakup sprzętu sportowego

4. Wanilia Cafe

Adres: ul. Cynamonowa 10A

Zadanie za naklejkę: Zakup Słodkości

5. JumpWorld

Adres: ul. Otmuchowska 15

Zadanie za naklejkę: Godzina zabawy w parku trampolin

6. MOICO (dla rodziców)

Adres: ul. T. Kościuszki 117/2u

Zadanie za naklejkę: Poinformowanie, że jest się klientem Moico lub podpisanie umowy. 

Jak odebrać nagrodę? 

Nowi klubowicze po zebraniu wszystkich naklejek powinni w pierwszej kolejności przejść pełen proces rejestracji zawodnika na stronie www.judotigers.pl i podpisać umowę. Następnie należy przyjść na pierwszy trening z uzupełnioną ulotką i przekazać ją trenerowi, który wyłączy konieczność opłat za pierwszy miesiąc. Tygrysy, które już są z nami mogą pominąć pierwszy krok i od razu przy okazji kolejnego treningu zgłosić się z ulotką do prowadzącego zajęcia. Po odbiór nagrody można zgłaszać się do 31.12.2019 r.

Regulamin gry miejskiej znajdziecie TUTAJ