Tygrysy rekrutują – zapraszamy na zajęcia judo!

Masz w domu małego Tygrysa? Okiełznaj go i przyprowadź na zajęcia judo! Do wspólnej zabawy i treningów zapraszamy serdecznie przedszkolaków i uczniów w wieku 4-16 lat z całego Dolnego Śląska. Nie ma na co czekać, rekrutacja trwa do 31 października, a na nowe Tygrysy czeka pierwszy miesiąc treningów gratis!

Potężna dawka sportowych treningów, wspólne wyjazdy oraz integracje, i co najważniejsze – świetna zabawa. To wszystko czeka na nowych zawodników klubu Judo Tigers już od września. Wypatrujcie naszych trenerów w szkołach – początkiem roku Tygrysy zorganizują pokazowe lekcje judo, podczas których rodzice będą mogli porozmawiać z trenerami o zajęciach, a mali sportowcy spróbują swoich sił na macie.

Sprawdź, gdzie trenujemy

Nasze zajęcia odbywają się w kilkunastu lokalizacjach na Dolnym Śląsku. Wybierz taką, która odpowiada Ci najbardziej.

Wrocław: Zakrzów, Stare Miasto, Grabiszyn, Leśnica, Złotniki, Swojczyce, Pawłowice, Ołtaszyn, Kuźniki oraz Bielany Wrocławskie.
Pozostałe miejscowości: Oława, Oleśnica, Strzelin, Marcinkowice, Miękinia, Kobierzyce, Lutynia, Karwiany, Sobocisko, Groblice

Lokalizacji ciągle przybywa, dlatego pełną listę zajęć można sprawdzić w zakładce Zapisy.

Zapisz się już dziś!

To proste – wystarczą 3 proste kroki:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://judotigers.pl/rejestracja Pamiętaj, aby dokładne uzupełnić wszystkie dane, będą potrzebne do przygotowania umowy.
  2. Sprawdź maila. Na podany w formularzy adres mailowy otrzymasz umowę z klubem oraz niezbędne informacje. Wydrukuj i podpisz umową, a następnie zeskanuj ją i wyślij na adres klub@judotigers.pl
  3. Witaj w klubie! Sprawdź grafik i przyprowadź Tygrysa na pierwsze zajęcia. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z trenerem pod numerem podanym przy lokalizacji zajęć.

 

Pierwsze zajęcia:
Oleśnica – 4 września
Kobierzyce – 9 września
Oława – 10 września
Marcinkowice – 10 września

Więcej informacji można uzyskać za pomocą maila klub@judotigers.pl lub pod numerem telefonu: 510 510 605.

Pomóż dziecku rozpocząć nową przygodę – Tygrysy czekają!