Tygrysy rekrutują – zacznij swoją przygodę z judo już dziś!

Nadchodzi wiosna! To czas, w którym prawdziwe Tygrysy mają mnóstwo energii do podbijania świata. Warto pozytywnie ją spożytkować, dlatego otwieramy nabór nowych członków naszego klubu. Zapraszamy przedszkolaków i uczniów do wspólnej zabawy na tatami. Jedno jest pewne – świetna przygoda gwarantowana!

Treningi, integracje, zawody i obozy – to tylko część atrakcji, która czeka na młodych zawodników po dołączeniu do naszego klubu. Do wspólnych treningów zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania. Zacznij więc swoją przygodę z judo już dziś!

Jak trenujemy?

Trening dla najmłodszych opiera się przede wszystkim na znanych i lubianych przez dzieci grach i ćwiczeniach, takich jak berek, czy fikołki. Od zabawy dzieci płynnie przechodzą w doskonalenie konkretnych chwytów, przewrotów i pozycji judo. Wszystko jest więc proste i łatwe do przyswojenia. Na pierwsze zajęcia wystarczy zaopatrzyć malucha w prosty strój sportowy: koszulka i wygodne dresy. Obuwie nie jest konieczne, ponieważ zajęcia odbywają się na specjalnej macie, na której ćwiczy się boso.

Gdzie rekrutujemy?

Nasze zajęcia prowadzimy w kilkunastu lokalizacjach. Wybierz najlepszą dla siebie – tutaj trenujemy:

Dzielnice Wrocławia: Swojczyce, Grabiszyn, Stare Miasto, Zakrzów, Leśnica, Złotniki.
Pozostałe miejscowości: Strzelin, Kobierzyce, Karwiany, Pilchowice, Oława, Oleśnica oraz Marcinkowice, Kamieniec Wrocławski.

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych, w zależności od miejsca treningów. Szczegółowy terminarz można znaleźć w zakładce Zajęcia.

Jak się zapisać?

Możesz skorzystać z pierwszego miesiąca gratis, jeśli zarejestrujesz za pomocą formularza online na naszej stronie internetowej w Panelu Strefy Zawodnika (ikona zawodnika po prawej stronie na pasku menu): link. Wystarczy kliknąć „Zarejestruj się” i wypełnić wszystkie niezbędne dane. To proste!

Więcej informacji można uzyskać za pomocą maila klub@judotigers.pl  lub pod numerem telefonu: 510 510 605.

Pokaż swojemu dziecku świat judo – przygoda dopiero się zaczyna!