Tygrysy podbiły Dziki Zachód!

Dzielni kowboje i kowbojki z klubu Judo Tigers wrócili już z Rancho Adama i odpoczywają po pełnym wrażeń obozie. Nie brakowało wodnego rodeo, rzucania lassem i przede wszystkim…judo. To nie koniec wakacyjnych przygód z Tygrysami.

W dniach 23 czerwca – 2 lipca najmłodsi sportowcy z klubu Judo Tigers bawili się i trenowali judo na Rancho Adama w Pewel Ślemieńska. Cały wyjazd zorganizowany był w klimacie Bardzo Dzikiego Zachodu, a uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pojedynkach w samo południe, przeczesywać gorące prerie i stoczyć walkę oko w oko z groźnym bykiem.

Uśmiechy na twarzach i 100% zaangażowania w każdą aktywność to najlepszy dowód na to, że obóz Bardzo Dziki Zachód z pewnością był udany! Stęsknieni rodzice odebrali już swoje pociechy, a my wciąż wracamy wspomnieniami do słonecznych dni na werandzie Domu Szeryfa. Zobaczcie sami, jak bawiły się Tygrysy. Pełna relacja z obozów znajduje się również na naszym profilu na Facebooku.

To nie koniec wakacji z Tygrysami. Kolejny obóz, tym razem pod nazwą Recrut Camp, odbędzie się w terminie 11-20 sierpnia w Borne Sulinowo. Dzieciaki będą miały szansę poczuć się jak na prawdziwym poligonie wojskowym i sprawdzić się w roli tygrysich żołnierzy.