Koniec sezonu Judo Tigers

17 czerwca br. w Forcie Przygody we Wrocławiu, Tygrysy wspólnie świętowały zakończenie sezonu sportowego. Nie obyło się bez podsumowań i planów na kolejny rok. Na miejscu na dzieci, rodziców i trenerów czekały gry i zabawy oraz wspólne ognisko.

Klub Judo Tigers zakończył intensywny sezon rodzinnym piknikiem. Najlepsi młodzi judocy otrzymali wyróżnienia i nagrody z rąk trenerów, w tym specjalny tytuł Super Tygrysa. Kadra Tygrysów przedstawiła też swoje plany na kolejny rok. Trenerzy przygotowali dla klubowiczów i ich rodzin mnóstwo sportowych atrakcji: turnieje piłkarskie, wielkie kółko i krzyżyk czy tory przeszkód. A dla lubiących ekstremalne przeżycia czekała paintballowa rozgrywka.

                                                 

– Cieszymy się, że mogliśmy świętować zakończenie sezonu i jednoczesny start wakacji wspólnie z naszymi podopiecznymi i ich rodzinami. Judo Tigers to nie tylko treningi judo ale też wielka społeczność Tygrysów, którą wspólnie tworzymy. Chcemy przeżywać wspólnie sportowe emocje, ale też razem się bawić i integrować. – mówi Michał Zamęcki, jeden z trenerów Judo Tigers.

Koniec sezonu nie kończy jednak aktywności zawodników z Judo Tigers. Podczas wakacji klubowicze będą mieli okazje pojechać na obozy sportowe i wspólnie przeżywać przygody na tematycznych wyjazdach.

Pełną relację z zakończenia sezonu możecie zobaczyć na naszym Fanpage’u JudoTigers.  Zapraszamy!