Tygrysy na Festiwalu Japońskim 1 września we Wrocławiu

Już 1 września na wrocławskiej Wyspie Słodowej odbędzie się prawdziwe japońskie święto – Festiwal NAMI Airando 2018. Dzień orientalnej kultury to idealny pomysł na sobotnie popołudnie z rodziną. Wśród reprezentantów japońskich sztuk walki nie zabraknie naszych zawodników i trenerów z Judo Tigers.

To już piąta edycja festiwalu przybliżającego mieszkańcom Wrocławia kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni, organizowanego przez Fundację Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI. Wyspę Słodową wypełnią namioty-stoiska z japońskimi grami, zabawami i tradycyjnym rękodziełem. Będzie można zrobić sobie zdjęcia w japońskich strojach, wykaligrafować swoje imiona, a także zarobić i wydać wyspowe NAMI-jeny.

Orientalni smakosze będą mieli szansę posmakować tradycyjnych potraw, spróbować prawdziwej japońskiej herbaty, a na scenie obok lokalnych występów będzie też kilka azjatyckich niespodzianek prosto z Berlina. Nie zabraknie też widowiskowych sztuk walki wywodzących się z Japonii – w tym naszych Tygrysów!

Klub Judo Tigers specjalnie na tę okazję przygotował sportowe atrakcje dla najmłodszych. Przy stoisku będzie czekał tor przeszkód oraz mata, na której każdy będzie mógł spróbować swoich sił w judo. Wszystkie zabawy będą odbywać się pod czujnym okiem naszych trenerów. Tygrysy opowiedzą także o zbliżającej się rekrutacji na kolejny sezon – wszystkie niezbędne informacje będą czekać na Was przy naszym standzie.

Wstęp na festiwal jest darmowy. Zapraszamy całe rodziny od godziny 15:00. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu:

www.facebook.com/events/festiwaljapoński