Tygrysy już w sobotę na Super Lidze Judo w Oleśnicy!

W najbliższą sobotę 13 października nasze Tygrysy wezmą udział w kolejnym turnieju w ramach tegorocznej edycji Super Ligi Judo. Na rozgrywkach w Oleśnicy pojawią się reprezentanci ponad 50 polskich i zagranicznych klubów sportowych. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom Judo Tigers! 

Tegoroczna edycja Super Ligi Judo to rozgrywki odbywające się cyklicznie od marca do listopada w czterech miastach Dolnego Śląska. Pierwsze dwa turnieje – w Kobierzycach oraz Świdnicy okazały się rekordowe pod względem frekwencji. Łącznie, na matach walczyło ponad 1500 zawodniczek i zawodników dopingowanych przez rodziny, trenerów oraz pasjonatów judo. Wśród walczących nie zabraknie judoków z Judo Tigers.

Najbliższy turniej odbędzie się już w sobotę 13 października na Hali Sportowej OKR ATOL w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 2. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.30 walkami najmłodszych zawodników.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

  9:30 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci młodszych 2009-2011                                                   13:00 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci młodszych 2007-2008                                               16:00 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci starszych 2005-2006 oraz młodzików 2003-2004

Kilka słów o Super Lidze Judo

Super Liga Judo to zawody dla dzieci i młodzieży połączone z warsztatami edukacyjnymi dla rodziców i trenerów. Projekt ma na celu integrację środowiska judo wspieraną przez kadrę trenerską i specjalistów, a jego ambasadorem jest Rafał Kubacki, jeden z najbardziej utytułowanych judoków w Polsce, wielokrotny olimpijczyk oraz dwukrotny mistrz świata.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz wszystkich fanów judo do kibicowania naszym zawodnikom oraz do wspólnej zabawy.

Do zobaczenia w Oleśnicy!