Trwa rekrutacja na nowy sezon

Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, klub sportowy Judo Tigers otwiera nabór na nowych członków wielkiej rodziny judo! Do uczestnictwa w treningach zapraszamy dzieci i młodzież z Wrocławia i okolicznych miejscowości. Co dla nowych zawodników szykują trenerzy?

W tym roku, klub Judo Tigers poszerza swoje działania o kolejne miejscowości. Treningi odbywać się będą w szkołach i ośrodkach sportowych na terenie Wrocławia: dzielnice Grabiszyn, Złotniki, Stare Miasto, Leśnica, a także w Oleśnicy, Oławie, Dobroszycach, Marcinkowicach, Strzelinie, Kobierzycach, Lutyni i Pilchowicach. Dzieci i młodzież będą ćwiczyć w grupach wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. Oprócz zajęć na macie, trenerzy zadbają również o wspólne integracje, wyjazdy oraz aktywne zaangażowanie rodziców Tygrysów w życie klubu.

– Chcemy pokazać dzieciom i rodzicom, że judo to świetna zabawa! Wpływa zarówno na sprawność fizyczną, ale też kształtuje charakter, samodyscyplinę i zdolność koncentracji przydatną podczas lekcji. Na naszych zajęciach rozwijamy umiejętności sportowe poprzez zabawę, a nie rywalizację. Szerokie uśmiechy naszych zawodników po zakończonym treningu to dla nas największa motywacja. – mówi Michał Zamęcki, założyciel i jeden z trenerów Judo Tigers.

Początkiem roku w szkołach, w których będą odbywać się zajęcia, trenerzy przygotują specjalne lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazje zadać pytania naszym trenerom i dowiedzieć się więcej na temat treningów. Informacje o terminach lekcji pokazowych pojawią się na plakatach w szkołach podstawowych.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Zapisy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami oraz do uczestnictwa w pierwszym, bezpłatnym treningu judo na wybranych zajęciach.