Szybkie transakcje online w Strefie Zawodnika

Opłaty za zajęcia judo, a już wkrótce także płatności za obozy sportowe i wyjazdy Tygrysów będą od teraz dużo prostsze, dzięki nowej funkcji w Strefie Zawodnika – szybkim przelewom BillTech. Od teraz system automatycznie przekieruje użytkownika do banku i umożliwi szybką i wygodną płatność za zajęcia, dokładnie jak w e-sklepie.

Klub Judo Tigers inwestuje w digitalizacje i wprowadza możliwość szybkich płatności online z poziomu Strefy Zawodnika. Rodzice nie muszą już tracić czasu na dopełnianie formalności. Opłata za zajęcia judo zajmie nie więcej niż zakupy przez Internet.

Szybkie przelewy – jak to działa?

Nowa funkcja znajduje się w panelu Strefy Zawodnika w zakładce „Finanse”. Osoby, które zobowiązane są do zapłaty za zajęcia będą mogły wygodnie przejść do płatności za fakturę za pomocą przycisku „Zapłać teraz”. System działa podobnie, jak w sklepach online – przenosi użytkownika do panelu pozwalającego wybrać swój bank i bezpiecznie prowadzi do bezpośredniego logowania w internetowej bankowości z gotowym do zapłacenia przelewem. Cała procedura nie trwa dłużej niż 30 sekund i jest całkowicie bezpieczna!

Strefa Zawodnika przede wszystkim dla rodzica

Faktury za zajęcia, ważne komunikaty od trenerów, dane do umowy – to podstawowe informacje, jakie rodzic może znaleźć w panelu Strefy Zawodnika. Własne konto posiada każdy klubowicz, który zarejestruje się w panelu przez formularz zgłoszeniowy. – Formularz to duże udogodnienie dla nas, trenerów ale też przede wszystkim dla rodziców, którzy na komputerze lub telefonie mogą w prosty sposób sprawdzić status opłaconych zajęć, a od teraz – również wygodnie uregulować wszystkie zaległości – mówi Michał Zamęcki, założyciel i trener w klubie Judo Tigers. Kolejnym krokiem w rozwijaniu Strefy Zawodnika będzie również możliwość sprawdzenia frekwencji na zajęciach.

Strefa Zawodnika: https://lms.judotigers.pl/userpanel/

Przypominamy, że hasło do logowania znajduje się na umowie. W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt mailowy na: klub@judotigers.pl.

Płatności za obozy już wkrótce

Kolejnym udogodnieniem, które pojawi się już wkrótce w związku z wprowadzeniem szybkich przelewów BillTech, będzie możliwość opłacania obozów sportowych i wyjazdów klubowych automatycznie po wypełnieniu formularza zapisów. Taka procedura pozwoli rodzicom szybko regulować należności i cieszyć się pewnym miejscem dziecka w wyjeździe. Więcej informacji już wkrótce.