Startuje nowy panel rejestracji – ważne informacje

Na naszej stronie internetowej właśnie pojawił się dostęp do nowego panelu rejestracji na zajęcia. Po zalogowaniu w systemie, każdy opiekun zyskuje dostęp do STREFY RODZICA. Zmiana pozwoli zoptymalizować procesy płatności i podpisywania umów z KS Judo Tigers oraz umożliwi sprawniejsze przekazywanie informacji dotyczących zajęć i życia klubu. 

PROSIMY O REJESTRACJĘ ZA POMOCĄ NOWEGO PANELU RODZICÓW ZARÓWNO NOWYCH, JAK I DOTYCHCZASOWYCH CZŁONKÓW JUDO TIGERS. MOŻNA TO ZROBIĆ TUTAJ

Obecnie rejestracja w panelu jest bardziej przejrzysta i szybsza. Cały proces obywa się elektronicznie. Na początek należy wybrać lokalizację i grupę zajęć, wprowadzić dane dziecka i swoje, a następnie postępować zgodnie z informacjami przesyłanymi na adres e-mail. Po zarejestrowaniu każdy rodzić może elektronicznie podpisać umowę z klubem. Informacja z prośbą o dokonanie podpisu ukaże się przy pierwszym skorzystaniu ze STREFY RODZICA.

Po rejestracji każdy rodzic ma dostęp do informacji o bieżących płatnościach, treningach dziecka, powołaniach na turnieje czy zbliżających się obozach. Panel daje także możliwość zadawania pytań przedstawicielom klubu – można to zrobić za pomocą wbudowanego formularza.

Dostęp do STREFY RODZICA możliwy jest przez naciśnięcie ikony na pasku manu znajdującej się w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Można to też zrobić klikając w napis „STREFA RODZICA” na stopce kontaktowej u dołu strony.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z rejestracją – prosimy o kontakt: klub@judotigers.pl lub +48 510 510 605