Startuje 5. edycja Super Ligi Judo!

Po kilku miesiącach przerwy wraca Super Liga Judo, jeden z największych turniejów judo dla dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku. Kolejna edycja tych rozgrywek rozpocznie się 8 marca br. w Hali Sportowej w Jordanowie Śląskim. Na macie nie zabraknie naszych zawodników, którzy będą bronić brązowego medalu. 

To już 5. edycja turnieju, który odbywa się na Dolnym Śląsku od marca do listopada. W zawodach bierze udział kilkuset zawodników z całej Polski oraz zagranicy. Wśród najlepszych judoków o tytuły Mistrzów Super Ligi Judo powalczą również Tygrysy! Miesiące przygotowań i godziny spędzone na macie z pewnością zaowocują w tym sezonie wieloma sukcesami. Najważniejsze jednak, że przed nami dzień pełen sportowych emocji i świetnej zabawy!

Pierwszy turniej odbędzie się już w sobotę 8 marca w Hali Sportowej w Szkole Podstawowej przy ul. Wrocławskiej 55 w Jordanowie Śląskim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:30 walkami zawodników z roczników 2005-2008. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania Tygrysów podczas walk na tatami oraz do korzystania z atrakcji przygotowanych przez organizatorów turnieju. Jednego jesteśmy pewni – sportowych wrażeń na pewno nie zabraknie!