Sportowy wycisk na macie, czyli sobota z MORE już 11 maja!

Nie zwalniamy sportowego tempa! Przed nami kolejny wspólny trening Judo Tigers MORE pod okiem Mistrza Świata Rafała Kubackiego. 11 maja w Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej zapraszamy na randori zarówno zaawansowanych zawodników, jak i tych, którzy na macie postawią swoje pierwsze kroki. Nie zabraknie też zajęć dla maluchów z rodzicami. Jedno jest pewne – weekend na sportowo to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny!

Cykl Judo Tigers MORE na dobre wpisał się już we wrocławski kalendarz sportowy. Na comiesięcznych wspólnych treningach pojawia się coraz więcej młodych zawodników. To znak, że judo podbija serca dzieci i dorosłych. Kolejna okazja do wspólnej zabawy na macie już w najbliższą sobotę. W programie rozgrzewka, walki randori na macie oraz trening techniczny. Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy nagrody – wejściówki na rodzinny wypad na Ściankę Wspinaczkową Fpinka oraz skoczne szaleństwo w Parku Trampolin JumpWorld!

Jaki strój na trening?

Zawodnicy, którzy już trenują judo powinni na MORE zaopatrzyć się w swoje klubowe judogi. Dla osób, które na Judo Tigers MORE pojawią się po raz pierwszy zalecamy zaopatrzyć dziecko w strój sportowy (długie spodnie dresowe bez zamków i guzików, koszulkę z krótkim rękawem), klapki oraz wodę. Taki zestaw pozwoli na swobodne wykonywanie ćwiczeń oraz wygodę podczas szaleństwa na macie.

Harmonogram zajęć:

 

Miejsce
SWFiS Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C – sala judo “C”)
ul. Chełmońskiego 16, 51-630 Wrocław

Wstęp
Udział w zajęciach kosztuje 15 zł. Bilety można nabyć przed wejściem na wydarzenie.

Partnerem wydarzenia jest Moico, wrocławski dostawca Internetu i mediów domowych.