Spędź sobotę z Tygrysami na japońskim festiwalu NAMI Airando 2019

Już po raz drugi klub Judo Tigers weźmie udział w NAMI Airando 2019 – Japońskim Festiwalu organizowanym 31 sierpnia na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Będziecie nas mieli okazję spotkać podczas parady uczestników oraz na dedykowanym stoisku. Zapraszamy!

To już 6. edycja NAMI Airando – Festiwalu kultury i sztuki japońskiej na Wyspie Słodowej organizowanego przez Fundację Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI. W tym roku wydarzenie odbywa się 31 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji.

Japońskie atrakcje dla każdego!

Na uczestników tegorocznego wydarzenia czeka wiele atrakcji m.in. 5 godzin występów i pokazów japońskiej sztuki, muzyki i tańca, gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, tradycyjne rzemiosło prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni oraz strefa kulinarna! Na takim wrocławskim wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć naszych Tygrysów.

Poznaj judo w tygrysim wydaniu

Dla każdego, kto chciałby sprawdzić się na macie judo, poznać tajniki walk i złote zasady każdego sportowca, stoisko Tygrysów jest otwarte! Na miejscu będą na Was czekać reprezentanci klubu oraz trenerzy, którzy pokażą Wam, jak w praktyce wyglądają treningi i turnieje judo. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych i tygrysich gadżetów! Na specjalnie przygotowanym sportowym torze przeszkód macie szansę sprawdzić swoją siłę i umiejętności. Każdy kto zechce dołączyć do klubu judoków w nowym sezonie sportowym, będzie miał szansę zdobyć na stoisku miesięczny karnet na zajęcia w dowolnej placówce Tygrysów.

To nie koniec atrakcji! Z okazji obchodów 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską i Japonią, festiwal rozpocznie się paradą uczestników przebranych w historyczne i tradycyjne stroje polskie i japońskie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Zapraszamy 😊