Rodzinne wakacje w tygrysim stylu [zapisy]

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w historii Judo Tigers obóz łączony. Do Kołatki udadzą się z nami zarówno sami nasi klubowicze, jak i całe rodziny. Na pewno nie zabraknie świetnej zabawy, miłego wypoczynku oraz intensywnych treningów. Zapisy trwają do 12 lipca.

Family Camp odbędzie się od 7 do 16 sierpnia br. w Kompleksie Wypoczynkowym Kołatka. Na obóz mogą jechać: dzieci z rodzicami, dzieci bez rodziców (wówczas pozostają pod opieką instruktorów) oraz zawodnicy grup sportowych od młodzika do juniora. Cena za osobę to 1650 zł. Zapisy trwają do 12 lipca.

W tym roku wypoczniemy w drewnianych domkach ulokowanych nad jeziorem Bronków na pojezierzu lubuskim. Podczas obozu nasi instruktorzy zadbają o to, by każdy spędził aktywnie czas jak i znalazł chwilę na odpoczynek. Oczywiście nie zabraknie treningów i zabaw sportowych, w których poza dziećmi, będą mogli wziąć udział także rodzice.

Cena obejmuje:

Dodatkowo na terenie ośrodka znajdują się: strzeżone kąpielisko, boisko do piłki siatkowej, mini-boiska do piłki nożnej, plac zabaw oraz park linowy.

Ważne informacje:

Tylko dzieci, które jadą bez rodziców, będą zgłaszane do kuratorium (wymagane wypełnienie karty uczestnika wypoczynku). Można dojechać we własnym zakresie jednak nie wpływa to na cenę obozu. Dzieci poniżej 6 roku życia mogą uczestniczyć w obozie tylko pod opieką rodzica. Dzieci poniżej 4 roku życia jadą bezpłatnie i pozostają pod opieką rodzica. Jest możliwość zamówienia diety specjalnej (wegańskiej, bezglutenowej itp.) za dodatkową opłatą 15zł za dobę. Czworonogi są mile widziane w ośrodku, jednak obowiązuje dodatkowa opłata 10zł za dobę za każdego psa. Jeśli zabierają Państwo ze sobą pupila, to należy dojechać na własną rękę, gdyż nie możemy przewozić zwierząt autokarem. Turnus rozpoczyna się w dniu przyjazdu (około godz. 14:00) pierwszy posiłek (obiad), a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00, a kończy w dniu wyjazdu o godzinie 11:00.

Zapisy i dodatkowe informacje u trenerów:

Michał Zamęcki – T: 605 126 612, M: michal.zamecki@judotigers.pl 

Marcin Niedzielski – T: 669 965 337, M: marcin.niedzielski@judotigers.pl