Prawie 100 zawodników na macie pierwszego MORE w tym sezonie!

W minioną sobotę odbyła się pierwsza edycja wspólnych treningów judo we Wrocławiu – Moico Open Randori Encounter. Na tatami pojawiło się prawie 100 judoków z dolnośląskich klubów sportowych. Młodzi zawodnicy dali z siebie 110% i pod okiem naszego nowego trenera – Rafała Kubackiego – doskonalili swoją technikę walk na macie.

Kluby sportowe judo z Wrocławia, Opola i Głogowa oraz innych miejscowości odwiedziły nas na sobotnim MORE. Pełna sala zawodników, aktywny wycisk na macie oraz potężna dawka randori sprawiła, że z pewnością zapamiętamy ten dzień na długo! Nasz nowy trener, Mistrz Świata Rafał Kubacki poprowadził trening i pokazał naszym judokom techniki walk na macie, które później zawodnicy mogli wykorzystać podczas starć w randori. Dodatkowo podczas treningu nasz trener miał okazję świętować swoje urodziny – jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!

To nie wszystkie niespodzianki, jakie czekały na uczestników MORE. Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów. Wśród nich znalazły się wejściówki do Parku Trampolin Wrocław, Ścianki Wspinaczkowej Fpinka  oraz vouchery na lody w lodziarni Krasnolód!

Całą imprezę wspierał nasz sponsor główny Moico – wrocławski dostawca Internetu i mediów domowych.

Już teraz zapraszamy serdecznie na kolejną sportową sobotę z MORE 27 kwietnia. Jesteśmy przekonani, że emocji na macie będzie jeszcze więcej 😊.

Do zobaczenia!