Pierwszy turniej Super Ligi Judo 2019 za nami!

W miniony weekend w Jordanowie Śląskim odbyła się pierwsza edycja turnieju, na który wszyscy czekaliśmy – Super Ligi Judo. Do walk na tatami stanęło ponad 800 zawodników z ponad 40 klubów z Polski i Czech. Wśród nich nie zabrakło naszych Tygrysów!

Za nami pierwszy z czterech dni zawodów, pełnych sportowych emocji i zmagań młodych judoków na macie. Powrót do towarzyszących turniejowi walk juniorów młodszych okazał się ogromnym sukcesem i zaowocował wysoką frekwencją zawodników. Bardzo licznie obsadzone były zawody w najstarszych grupach wiekowych (juniorów młodszych oraz młodzików), co pozwoliło stoczyć zawodnikom nawet po 6 walk. Jak zawsze, na macie pojawiło się mnóstwo młodych judoków w grupie maluchów.

– Atmosfera była naprawdę niesamowita. Serdecznie dziękujemy rodzicom, trenerom oraz wszystkim widzom za kulturalny i bardzo pozytywny doping. Super Liga Judo to nie tylko zawody, ale też miejsce integracji całej społeczności judo – mówi Michał Zamęcki, trener Tygrysów oraz organizator Super Ligi Judo.

Na kolejnym turnieju widzimy się już 26 maja 2019 w Świdnicy.

Turniej odbył się przy wsparciu Urzędu Gminy Jordanów Śląski, firmie OSHEE, która zapewniła napoje dla wszystkich uczestników. Partnerem wydarzenia jest Moico, wrocławski dystrybutor Internetu i mediów domowych.

Do zobaczenia!