fbpx

Otwieramy sekcję JUDON

W Judo Tigers wierzymy, że sport powinien być dostępny dla wszystkich, dlatego już niebawem pojawi się u nas nowa sekcja. Na zajęcia JUDON zapraszamy osoby niewidome, niedowidzące oraz osoby z niepełnosprawnością ruchową lub umysłową. Treningi są dostępne dla chętnych w każdym wieku.

Korzyści z zajęć JUDON

Treningi w naszym klubie polegają nie tylko na nauce techniki walki, ale również przyczyniają się do poprawy sprawności, kondycji oraz sylwetki zawodników. Judo rozwija także pod kątem mentalnym – dodaje pewności siebie i śmiałości. Po odpowiednim przygotowaniu judocy mogą wziąć udział w turniejach, w których zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z całego kraju. Kilka razy w roku organizujemy dostępne dla wszystkich klubowiczów obozy tematyczne, na których łączymy codzienne treningi z zabawą.

Trener sekcji

Zajęcia poprowadzi Piotr Nowakdoświadczony w pracy z osobami niepełnosprawnymi instruktor judo „3dan”. Piotr współpracował z kadrą olimpijską Algierii w judo osób niewidomych i niedowidzących. Był także fizjoterapeutą kadr narodowych (lekkoatletyka, baseball, powerlifting).

Już niebawem będziemy informować o miejscu i godzinie zajęć, dlatego warto zaglądać na naszą stronę. Jesteśmy otwarci na prowadzenie treningów poza naszą halą, dlatego zapraszamy do współpracy wszelkiego rodzaju placówki edukacyjne i rehabilitacyjne.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

T: +48 510 510 605

M: klub@judotigers.pl