Ostatnie dni rekrutacji do Tygrysów!

Jeszcze tylko tydzień trwa rekrutacja nowych członków klubu sportowego Judo Tigers. Wszyscy, którzy zarejestrują się online do 28 lutego będą mogli skorzystać z darmowego pierwszego miesiąca treningów. Nie ma na co czekać – czas zacząć wielką przygodę z judo!

Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy treningi dla młodszych i starszych grup, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Poza ćwiczeniami na macie organizujemy liczne wyjazdy sportowe i integracje, w które z chęcią angażujemy rodziców i rodziny naszych zawodników. Jeździmy i wspieramy Tygrysy w licznych zawodach i turniejach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dziś zapraszamy do swoich szeregów kolejnych młodych zawodników, którzy razem z nami rozpoczną swoją nową przygodę z judo!

Jak zapisać dziecko? To proste! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Sprawdź gdzie trenujemy

Nasze zajęcia prowadzimy w kilkunastu lokalizacjach. Wybierz miejsce, do którego będzie uczęszczać nowy Tygrys.

Dzielnice Wrocławia: Swojczyce, Grabiszyn, Stare Miasto, Zakrzów, Leśnica, Złotniki.

Pozostałe miejscowości: Strzelin, Kobierzyce, Karwiany, Pilchowice, Oława, Oleśnica oraz Marcinkowice, Kamieniec Wrocławski.

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych, w zależności od miejsca treningów. Szczegółowy terminarz można znaleźć w zakładce Zajęcia.

  1. Zarejestruj online nowego zawodnika!

Skorzystaj z pierwszego miesiąca gratis i zarejestruj dziecko za pomocą formularza online na naszej stronie internetowej w Panelu Strefy Zawodnika (ikona zawodnika po prawej stronie na pasku menu): link. Wystarczy kliknąć „Zarejestruj się” i wypełnić wszystkie niezbędne dane dziecka oraz rodzica/opiekuna.

  1. Podpisz umowę na pierwszym treningu dziecka

Po rejestracji online przyjdź razem z dzieckiem na pierwszy trening grupy wybranej w formularzu i podpisz umowę przygotowaną przez trenerów. Od tego momentu Twój maluch jest oficjalnie nowym członkiem klubu Judo Tigers!

Więcej informacji można uzyskać za pomocą maila klub@judotigers.pl  lub pod numerem telefonu: 510 510 605.