Odzież w Tygrysich barwach już w sklepie Gladiator-Fight!

Od teraz możesz jeszcze bardziej poczuć ducha judo i z dumą nosić tygrysie barwy! Klubowe bluzy, koszulki i workoplecaki, a niebawem wiele więcej klubowych gadżetów. Sprawdź TUTAJ 

Od teraz możesz pokazać drapieżny pazur nie tylko ma macie! W sklepie internetowym Gladiator-Fight dostępne są klubowe ciuchy w kilku wzorach oraz rozmiarach. Każdy znajdzie wariant dla siebie, aby z dumą reprezentować Judo Tigers także poza murami hali sportowej.

Nie tylko dla judoków!

Rodzina Judo Tigers to nie tylko zawodnicy i zawodniczki, ale także rodzice, znajomi, przyjaciele oraz kibice klubu. Zachęcamy wszystkich fanów do zamawiania klubowej odzieży, aby wspólnie w pomarańczowych barwach wspierać naszych judoków. Noszenie klubowych strojów to oznaka dumy i wsparcia dla każdego zaangażowanego Tygrysa! 

Gdzie i jak zamawiać?

Wszystkie klubowe gadżety, ciuchy oraz judogi już na stałe dostępne będą w sklepie internetowym na naszej stronie (zakładka „SKLEP”) lub stacjonarnie w sklepie Gladiator-Fight we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 5. 

Proces składania zamówień jest bardzo szybki i prosty. Wystarczy wybrać produkt, określić rozmiar, uzupełnić dane do wysyłki, a na końcu opłacić zamówienie. Za jednym razem można zamówić większą ilość bluz, koszulek czy workoplecaków. Wystarczy na stronie sklepu wybrać odpowiednie pola!