#MORE – kolejny aktywny weekend za nami!

W minioną sobotę już po raz drugi spotkaliśmy się na macie, by wspólnie bawić się i trenować judo. Cieszymy się, że kolejne spotkania w ramach cyklu Judo Tigers MORE przyciągają coraz więcej chętnych, by w aktywny sposób spędzić dzień z całą rodziną. 

Wspólne treningi judo organizowane przez nasz klub cieszą się coraz większą popularnością. W miniony weekend na macie pojawiło się kilkadziesiąt osób, a najmłodszy uczestnik zajęć miał nieco ponad 3 lata! To świetny dowód na to, że pasją do judo można zarazić się już od małego.

Moico Open Randori Encounter to nowe wydarzenie na mapie Wrocławia. Treningi odbywają się cyklicznie na Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej przy ul. Chełmońskiego 16. Harmonogram zajęć podzielony jest na poszczególne grupy wiekowe, w których zawodnicy z wszystkich klubów sportowych, a także osoby chcące po raz pierwszy spróbować swoich sił w judo, mogą zmierzyć się na macie. Do wspólnej zabawy zapraszamy także rodziców!

Na kolejne wydarzenie z cyklu MORE zapraszamy już 8 grudnia. Aby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia, które znajdziecie pod likiem: https://www.facebook.com/events/965593080296512/

Do zobaczenia!