Misja wykonana! Tygrysy wróciły z obozu Recrut Camp

Mali rekruci powrócili już z wojskowego poligonu, by nabrać sił podczas ostatnich dni wakacji i z nową energią rozpocząć zarówno rok szkolny, jak i nowy sezon judo. Ekstremalnych emocji nie brakowało, a Tygrysy miały szansę wcielić się w rolę prawdziwych żołnierzy i spróbować swoich sił w wielu nowych dyscyplinach. Jak im się to udało?

Ostatnie dni Tygrysy spędziły w Bornym Sulinowie, bawiąc się, trenując judo oraz wykonując supertajną misję wojskową podczas tegorocznego obozu sportowego Recrut Camp. Specjalistyczne szkolenia wojskowe na poligonie, podchody, nauka kamuflażu, testowanie wojskowego sprzętu i oczywiście treningi judo – to był zdecydowanie aktywny wypoczynek.

Tygrysy stanęły na wysokości zadania i wszystkie wojskowe zadania wypełniały z pełnym zaangażowaniem. Z dumą możemy stwierdzić, że misja wojskowa „świetna zabawa” została wykonana na 6+! Pełną relację z obozów znajdziecie w galerii zdjęć na naszym Facebooku.

Po pełnych przygód obozach możemy z nową energią wrócić na matę i rozpocząć nowy sezon judo. Już wkrótce rusza rekrutacja nowych Tygrysów – zapraszamy więc do śledzenia naszej strony i sprawdzania lokalizacji i grafików zajęć.