Kolejne MORE pod okiem Mistrza Świata w sobotę!

Już w najbliższą sobotę 27 kwietnia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolejny trening z serii Judo Tigers MORE! Sportowe randori na macie poprowadzi Mistrz Świata, Rafał Kubacki. Cykl zajęć przeznaczony jest zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, które dopiero chcą sprawdzić się w tym sporcie walki. 

W tym roku mali sportowcy mają okazję uczyć się od najlepszych. Do grona trenerów MORE dołączył bowiem dwukrotny Mistrz Świata Judo, Rafał Kubacki, który dzieli się z zawodnikami swoją wiedzą i doświadczeniami na macie. To świetna okazja, zarówno dla dzieci, jak i rodziców, by osobiście porozmawiać z legendą judo i poznać tajniki prawdziwego randori. Na najbardziej aktywnych uczestników czekają wejściówki na rodzinną zabawę na ściance wspinaczkowej Fpinka!

Co będzie się działo? 

Zajęcia podzielone są na trzy części: rozgrzewkę w formie zabaw i rozciągania mięśni, trening techniczny, podczas którego młodzi judocy będą mogli poznać tajniki walk oraz randori, czyli starcia zawodników na macie. Trening dostosowany jest do grup wiekowych. Do zabaw na macie z najmłodszą grupą wiekową zapraszamy również rodziców – świetna zabawa ze swoimi pociechami gwarantowana!

Harmonogram zajęć:

Miejsce
SWFiS Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C – sala judo “C”)
ul. Chełmońskiego 16, 51-630 Wrocław

Wstęp
Udział w zajęciach kosztuje 15 zł. Bilety można nabyć przed wejściem na wydarzenie.

Partnerem wydarzenia jest Moico, wrocławski dostawca Internetu i mediów domowych.

Do zobaczenia na macie!