Finał Super Ligi Judo 2018 w Sobótce

Już 17 listopada Tygrysy po raz ostatni zawalczą o zwycięstwo na macie podczas tegorocznej edycji Super Ligi Judo. Wielki finał turnieju odbędzie się na Hali Sportowej w Sobótce. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym zawodnikom!

Trwający od marca cykl turniejów w ramach Super Ligi Judo powoli dobiega końca. Na macie w Sobótce zawalczy ponad 30 klubów z Polski, a także z Czech. Wśród nich zawodnicy naszego klubu, którzy w kwalifikacji generalnej zajmują wysokie, 2. miejsce.

Super Liga Judo to system rozgrywek judo dla dzieci i młodzieży na terenie Dolnego Śląska połączony z wieloletnim programem treningowym, wspieranym przez kadrę trenerską, specjalistów oraz fizjoterapeutów sportowych. To także integracja największych klubów z całej Polski, a także z zagranicy, która pozwala podnieść poziom jakości kształcenia młodych judoków.

Czas: 17 listopada 2018

Miejsce: Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sobótce
ul. Świdnicka 20

Harmonogram wydarzenia:
➡ 9:30 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci młodszych 2009-2011
➡ 13:00 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci młodszych 2007-2008
➡ 16:00 – rozpoczęcie walk zawodników grupy wiekowej dzieci starszych 2005-2006 i młodzików 2003-2004

Po zakończeniu zawodów rozpocznie się ceremonia finałowa podsumowująca wszystkie 4 turnieje w ramach tegorocznej Super Ligi Judo. Zachęcamy wszystkich do pozostania do samego końca oraz wspierania zawodników podczas wręczania nagród.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Patronem wydarzenia jest Moico, wrocławski dostawca szybkiego Internetu i mediów domowych.

Do zobaczenia w Sobótce!