Family Camp – ważne informacje

Już w piątek (7.08) rozpoczynamy pierwszy w tym roku letni obóz. Jest to wyjątkowy wyjazd, gdyż tym razem do Kołatki jadą z nami rodzice naszych klubowiczów. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami dotyczącymi FAMILY CAMP.

Potrzebne dokumenty
Niezależnie od formy wyjazdu – każdy uczestnik musi wypełnić formularz zdrowotny – dostępny tutaj. Dodatkowo, dzieci, które wybierają się na obóz bez rodziców muszą przekazać trenerowi podczas zbiórki kartę uczestnika wyjazdu – do pobrania tutaj. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą lub zapakowanie dzieciom maseczek ochronnych. W strefach wspólnych będzie obowiązywał nakaz ich noszenia.

Wyjazd i powrót
Zbiórka przed wyjazdem odbędzie się 7 sierpnia o godz. 9:30 na parkingu park&ride przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Powrót 16 sierpnia ok. godz. 14:00, prosimy o odebranie dzieci z tego samego miejsca. Dokładna lokalizacja miejsca zbiórki i zakończenia obozu znajduje się tutaj.

Niezbędnik Tygrysa – co ze sobą zabrać? 
🥋 Judoga, pas
🎽 Dres oraz koszulka klubowa
💪 Odzież do zajęć treningowych w terenie x 2
👟 Buty do biegania
🧼 Akcesoria do higieny osobistej (wystarczająca ilość maseczek)
👕 Odzież (bielizna, krótkie i długie spodnie, ciepła bluza, koszulki, dres, buty, itd.)
📚 Książka, ew. gra planszowa
⌚️ Zegarek
🧴 Krem z filtrem, okulary perzeciwsłoneczne oraz nakrycie głowy
💸 Kieszonkowe ( przypominamy, że dzieci maja zapewnione posiłki i wszystkie atrakcje. W związku z tym, kieszonkowe będzie potrzebne tylko na zakup pamiątek itp. Prosimy dobrze przemyśleć kwotę kieszonkowego, ale od 50 do 100 zł powinno być wystarczająco. Kieszonkowe należy przekazać trenerowi w podpisanej kopercie, wypłaty będą odbywały się każdego dnia po śniadaniu. Prosimy, aby pieniądze w kopercie były w nominałach nie większych niż 10zł)

Czego NIE wolno zabierać na obóz? 
❌ Tabletów, laptopów, gier komputerowych, gier elektronicznych typu PSP itp., telefonów komórkowych (dzieci będą mogły zadzwonić do rodziców z telefonu trenera, również rodzice będą mogli kontaktować się z dziećmi dzwoniąc do trenera).

Kontakty do trenerów: 
✅ Michał Zamęcki – 605126612
✅ Maciej Zamęcki – 695595548
✅ Bartłomiej Zamęcki – 603330031
✅ Marcin Niedzielski – 669965337

Do zobaczenia!